Çankırı Belediyesporda transfer hız kesmiyor!

Çankırı Belediyespor'da transfer hız kesmiyor!

Çankırı Belediyespor yarın başlayacağı Antalya / Kemer kampı öncesi transfer

çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Takıma son olarak Şanlıurfa Belediyespor takımında forma giyen ve santrafor oynayan Mete Metin ile, Karabükspor'da forma giyerken Beykoz'a kiralık verilen deneyimli defans oyuncusu Taylan Varol'la anlaşmaya varıldı.

Halen 9 futbolcu ile antrenman yapan ve dün atılan 3 imza ile birlikte bugün de takıma önemli katkılar sağlayacağı düşüncesi ile bir forvet ve bir de defans oyuncusu alınması sonrası konuştuğumuz Teknik Direktör Atilla Gerin "Takıma katkı sağlayacağını düşündüğümüz isimleri kadromuza bir bir dahil ediyoruz." derken, halen kulübün oyuncusu olarak görülen "iş göremezlik raporlu"  futbolculara da çağrıda bulundu.

Takımın yeni teknik patronu Gerin; "Kulüple sözleşmeleri devam eden, Çankırı Belediyespor için ter akıtmış ve başarılı olmuş arkadaşlarımızla beraber olmak isterim. Doğrudur, bazı sıkıntılar yaşanmış olabilir ancak Çankırı Belediyespor büyük bir camiadır ve büyük camialar yaşadıkları sıkıntıları kolay atlatırlar. Hedef Çankırı Belediyespor'u daha iyi yerlere taşımak ise, bunu da hep birlikte yapmalıyız. Olayları bu şekilde değerlendirdiğimde, benim takımın başarısı için mücadele veren ve verecek olan arkadaşlarla birlikte olma arzumun da bilinmesini isterim" dedi.

ANTALYA/KEMER KAMPI YARIN START ALIYOR
Çankırı Belediyespor'un klasman grubu mücadelesine hazırlık amacıyla programa alınan Antalya/Kemer kampı yarın saat 10.50'de Esenboğa Havalimanından start alacak. Antalya kampına 14 futbolcu ile toplam 20 kişi katılacak. Öte yandan transfer çalışmalarının kamp süresince de devam edeceği ve pazartesi gününden itibaren kamp programında 18 futbolcunun olacağı öğrenildi.

İZZET GÜMÜŞ: KİMSEYE KIRGIN DEĞİLİM...
Öte yandan dün takımın antrenman yaptığı Fatih Stadında basın mensupları ile kulüp Genel Menajeri İzzet Gümüş arasında yaşanan olaylar büyük üzüntü yarattı. Çankırı Devlet Hastanesinden on gün süreyle "iş göremez" raporu alan futbolcuların antrenmana katılmayışını noter huzurunda tespit çalışmaları yapılırken, kulübün genel menajeri İzzet Gümüş ile basın mensupları arasında tartışma yaşanmış ve hiç de arzu edilmeyen olarlar meydana gelmişti.

Kendisiyle görüştüğümüz Genel Menajer İzzet Gümüş "Dün sahada yaşanan olaylar beni de fazlasıyla üzdü. Hiç yoktan yaşanmış bu olayı kendi adıma yaşanmamış olmasını isterdim. Ancak spor kamuoyunda Çankırı Belediyespor ile ilgili gelişmeler anladığım kadarı ile hepimizi yorgun düşürmüş. Basın mensubu arkadaşlarım nasıl orada bir görev yapıyorlarsa, benim de orada, saha içerisinde görev yaptığımı bilmelerini isterim. Kimseye kırgın değilim, kimsenin de bana kırgın olmasını istemem" dedi. 

Fotoğraf 1: Şanlıurfa Belediyespordan transfer edilen Mete Metin (sağda), Başkan Şireci ve Teknik Direktör Atilla Gerin ile birlikte...

Fotoğraf 2: Çankırı Belediyespor Kulübü Genel Menajeri İzzet Gümüş.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler