Çankırı Fenerbahçelilerde başkan arayışı!

Çankırı Fenerbahçelilerde başkan arayışı!

Çankırı Fenerbahçeliler Derneği 4. Olağan Kongresini Pazar günü dernek binasında

gerçekleştirdi. Yaptığı çalışmalarla derneğin adını Çankırı geneline başarıyla duyuran Ahmet Demirci’nin sağlık nedenleri nedeniyle tekrar aday olmayacağını ve yeni seçileceklere her türlü desteği vereceğini açıklaması ile başlayan kongrede yeni yönetim belirlendi.

Divan Başkanlığını Nejat Gamzeli’nin gerçekleştirdiği olağan kongrede, gündem maddeleri teker teker onaylandı. 3 yıllık dönemde farklı ve güzel işlere imza attıklarını söyleyen Başkan Ahmet Demirci, “Bölgemizde Fenerbahçe’ye yakışır bir şekilde çalışmalarımızı sürdürdük. Özellikle eğitim konusunda yoğun çalışmalarımız oldu. Birçok okula kırtasiye yardımında bulunduk. Fenerbahçe’nin 102. kuruluş yıldönümünde ise 500 öğrencimizi giydirdik. Bizim dönemimizde dernek çalışmaları nedeniyle Türkiye çapındaki Fenerbahçeliler dernekleri arasında 2. sırada yer aldı ve çalışmalarımızdan dolayı teşekkür aldık.” dedi.

BAŞKAN İLK TOPLANTIDA...
Yapılan kongre ile gerçekleştirilen seçimler sonrasında yönetim kuruluna Nejat Gamzeli, Sadullah Erdem, Melih Yaylacı, Osman Çiçek, Ayhan Demirci, İsmail Özcenk ile Ertuğrul Oflaz ve disiplin kuruluna da Mustafa Bektaş, Seyfettin Salıca ve Birol Potuk seçildi. Yeni seçilen yönetim kurulu yapacağı ilk toplantıda dernek başkanını seçecek.
 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler