Çankırı'da 'Haluk Levent' rüzgarı esecek

Çankırı'da 'Haluk Levent' rüzgarı esecek

Ülkenin dört bir yanında çeşitli etkinlikler ile kutlanan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Çankırı’da devam edecek. Çankırı’da yaşayan vatandaşlar ve dışarıdan gelen katılımcılar, Anadolu Rock’un ünlü ismi Haluk Levent ile coşacak.

ÇANKIRI Belediyesi, Cumhuriyetin 99. yılını "Cumhuriyet ve Gençlik Şöleni" ile taçlandırmaya hazırlanıyor. Çankırı, 31 Ekim Pazartesi günü saat 19:30’da Fuar Yolu’nda ünlü sanatçı Haluk Levent’in şarkıları ile ayağa kalkacak.

Ülkenin dört bir yanında çeşitli etkinlikler ile kutlanan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Çankırı’da devam edecek. Çankırı’da yaşayan vatandaşlar ve dışarıdan gelen katılımcılar, Anadolu Rock’un ünlü ismi Haluk Levent ile coşacak. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in gençler arasında yaptırdığı anket sonucunda en çok istenilen sanatçılar arasında yer alan Haluk Levent, Cumhuriyet coşkusunu Çankırı’da zirveye taşıyacak. Ünlü sanatçının beklenen konseri öncesinde ise DJ Murat Uyar performans sergileyecek.

Başkan Esen, Cumhuriyetimizin yeni yaşını kutlamak ve bu coşkuya ortak olmak isteyen herkesi 31 Ekim Pazartesi günü saat 19:30’da ellerinde Türk bayrakları ile Fuar Yolu’na beklediklerini söyledi.

haluk-levent-konseri-cankiri-resim-012121212212.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
3 Yorum
Önceki ve Sonraki Haberler