Çankırı’da yeni bir özel güvenlik okulu

Çankırı’da yeni bir özel güvenlik okulu

Son yılların yıldızı parlayan mesleği olan Özel Güvenlik özellikle genç kitleden ve

işsizlerden özel ilgi görmeye devam ediyor. Bu ilgiden yola çıkarak, daha önce sadece koruma hizmetleri veren HNT Özel Güvenlik, mevcut durumu değerlendirerek Çankırı’da yeni bir güvenlik okulu açtı.

HNT Güvenlik Şirketi yetkileri yaptıkları açıklamada “Amacımız kaliteli bir eğitimin yanında dürüst, disiplinli ve güvenilir bir hizmet vermek. Bu hizmeti vermek için okulumuz özel güvenlik alanında farklılık ve yenilik oluşturarak lider vizyonu, işin uzmanı eğitmenler ve koruma hizmetlerindeki engin tecrübesini öne çıkartarak hizmet verecektir.” dediler.

HNT Güvenlik Şirketi yetkilileri, özel güvenliğe ihtiyaç duyan tüm kurum ve kuruluşlar ile bireysel olarak ilgileneceğini, özel güvenlik eğitimi almak isteyen kişilerin, eğitim ihtiyaçlarını karşılayarak adayların sınavlarda başarılı olmalarını sağlamak ilkesi ve sorumluluğu ile hareket edeceklerini, güvenlik olarak doğru, zamanında ve iş ahlakına uygun olarak hizmet sunacaklarını taahhüt ederek yola çıktıklarını ve “Özel Güvenlik sektöründe çalışmak, ilerisi için kariyer yapmak isteyen 5188 Sayılı Özel Güvenlik Yasası şartlarına uygun herkesi HNT Özel Güvenlik Okuluna sertifika almaya bekliyoruz” dediler.
 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler