Çankırılı bürokratlardan Ercan Irmak'a tam destek

Çankırılı bürokratlardan Ercan Irmak'a tam destek

AK Parti Çankırı milletvekili aday adaylarından Ercan Irmak'a destek her geçen gün giderek artıyor. Son olarak Başkent Ankara'da görev yapan bürokratlar biraraya gelerek Ercan Irmak'a maddi-manevi desteklerini açıkladılar.

Başkent Ankara’da görev yapan Çankırılı bürokrat isimlerinden biri olan AK Parti Çankırı Milletvekili Aday Adayı Ercan Irmak’a destek buluşmaları çerçevesinde önemli bir toplantı gerçekleştirildi.

Yıllardır görev yaptığı Ankara’da sayısız Çankırılı’nın hayatına olumlu bir şekilde dokunan ve Çankırı’nın çözüm bekleyen sorunlarına hâkim olan Ercan Irmak, iş hayatındaki deneyimlerini siyasetle güçlendirmek, hemşehrilerine daha etkin ve kalıcı hizmetler verebilmek gayesiyle 'milletvekili' olabilme yolunda yoğun bir gayret içerisinde.

Milletvekili Aday Adayı Ercan Irmak’ın bu yoldaki en büyük destekçisi yine her zaman olduğu gibi Çankırılı bürokratlar oldu.

Geçtiğimiz günlerde Çankırılı Bürokratlar Derneği'ndeki hemşehrileriyle biraraya gelen AK Parti milletvekili aday adayı Ercan Irmak, kamuda görevli bürokrat dostlarından destek talebinde bulundu.

Milletvekili aday adayı Ercan Irmak'a maddi manevi desteklerini dile getiren bürokratlar ise Çankırı ve Çankırılı'nın Ankara’daki önemli isimlerinden biri olan Ercan Irmak’ın gerek geçmişte gerekse günümüzde sergilemiş olduğu performans gözönüne alındığında Çankırı için bir umut olduğunu belirterek, kendilerinden talep edilen desteği esirgemeyeceklerini dile getirdiler.

Ercan Irmak, bürokrat hemşehrilerine kendisine verdikleri destekten dolayı teşekkür ederek; "Bizler, yan yana, beraber yürüdüğümüz ve birlikte hareket ettiğimiz zaman, doğduğumuz, büyüdüğümüz ve de yaşadığımız ata yadigarı topraklar bugüne kadar yaşadığı makus kaderinden uzaklaşacak ve mutlu yarınlara kavuşacaktır. Şahsıma göstermiş olduğunuz güven ve teveccühe teşekkür ederim." dedi.

ercan-irmak-burokratlar-toplanti-ankara-resim-03.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
11 Yorum
Önceki ve Sonraki Haberler