Çerkeş Güzelinin Bakanla aşk buluşması

Çerkeş Güzeli'nin Bakan'la aşk buluşması

Çerkeşli güzel yıldız Seray Sever, yeni yıla Kıbrıs'ta, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı ile birlikte el ele göz göze girmiş!

Çerkeşli sinema ve TV yıldızı Seray Sever'in, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Hüseyin Özgürgün'le aşk yaşadığı iddia edildi.

Kenan Erçetingöz, gecce.com'da ikilinin yılbaşı gecesi Kıbrıs'ta el ele göz göze Ajda Pekkan ve Tarkan'ı izlediğini yazdı. 46 yaşındaki Bakan Özgürgün'le gecce konuştuğunu söyleyen Sever, "Gayet mesafeli bir ortamdı" dedi.

Ünlü sunucu, oyuncu ve yapımcı Seray Sever'in, KKTC'nin yakışıklı Dışişleri Bakanı Hüseyin Özgürgün ile aşk yaşadığı iddia ediliyor. Gecce.com'da Kenan Erçetingöz, Sever ve Özgürgün'ün yılbaşı gecesi Kıbrıs'ta bir otelde el ele göz göze eğlenip, Ajda Pekkan ve Tarkan konserini izlediklerini yazdı. İddialara göre, ikilinin yer rezervasyonu da Ankara'dan Dışişleri Bakanlığı'ndan yapılmış. Yılbaşı gecesi Özgürgün ile birlikte olduğunu doğrulayan Sever, aralarında sanıldığı gibi bir ilişki olmadığını şu sözlerle açıkladı: “Bakan Bey ile o gece konuştuk. Siyaset Dergisi'nin davetlisi olarak oradaydık. Gayet mesafeli bir ortamdı.”

SPORCU KÖKENLİ VE YAKIŞIKLI
46 yaşındaki Hüseyin Özgürgün, 2009'dan beri KKTC Dışişleri Bakanı. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesimezunu olan Özgürgün, atletizmve futbolda KKTC'nin milli sporcularından. Yakışıklılığıyla tanınan Özgürgün, aynı plakaya sahip Jaguar veMercedes otomobilleriyle gündeme gelmişti.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler