Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın görüntüleri sosyal medyayı salladı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın görüntüleri sosyal medyayı salladı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu videosu sosyal medyada çok konuşuldu. Kendisine uzatılan suyu önce almadı, aynı suyu oğlu Bilal Erdoğan uzatınca alıp içti.

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan ile oturduğu sırada arkasındaki kişi kendisine bir bardak su uzattı. Erdoğan, kendisine uzatılan suyu almadı.

Suyu uzatan kişi elindeki suyu orada bulunan Bilal Erdoğan’a verdi. Aynı suyu bu kez Bilal Erdoğan uzattı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kafasını kaldırıp bu sefer suyu uzatan kişinin oğlu Bilal Erdoğan olduğunu görünce suyu alarak içti.

Erdoğan’ın bu hareketi 'güvenlik önlemi' olarak yorumlandı.

Sosyal medyada çok konuşulan bu video, bir dönem Erdoğan’ın en yakınında terör örgütü FETÖ’nün olduğunu ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik darbe girişimini akıllara getirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, yaverlerinin de FETÖ'ye üyelikten yargılandığı ve baş yaverinin FETÖ'cü olduğu ortaya çıkmıştı.

TV CANLI YAYININDA FENALAŞMIŞTI

Öte yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 26 Nisan akşamı Kanal 7 ile Ülke TV’nin ortak yayınına katılmış, yayın esnasında Erdoğan fenalaşmış ve yayın birden kesilmişti. Verilen aranın ardından yeniden başlayan programda Erdoğan, rahatsızlığına ilişkin, "Her şeyden önce tabi üzerinize afiyet dün bugün yoğun kampanya çalışmaları vardı ve bu kampanya çalışmaları sebebiyle de midemi ciddi manada üşütmüşüm. Hatta bir ara programı iptal etsek yanlış anlaşılır mı diye de düşündüm. Dedim ki, artık söz verdik gideceğiz. Tabi bu yoğun mesai içinde bizler zaman zaman böylesi durumlarla karşılaşıyoruz. Sizlerden ve seyircilerimizden helallik diliyorum" açıklamasını yapmıştı.

Erdoğan’ın rahatsızlığına ilişkin, seçim kampanyaları gezilerinde vatandaşın ikram ettiği bir yiyecek nedeniyle midesinin bozulduğu da iddia edilmişti.

Gece yarısından bu yana sosyal medyada yer alan görüntü ise şöyle:

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
1 Yorum
Önceki ve Sonraki Haberler