Defneye böyle veda etti!

Defne'ye böyle veda etti!

Defne Joy Foster'in cenazesinde en büyük acıyı, Çankırı'nın Handırı köyünden olan görüntü yönetmeni eşi İlker Yasin Solmaz yaşadı.

Defne Joy Foster'in beklenmedik ölümü ile adeta yıkılan, eşi, görüntü yönetmeni İlker Yasin Solmaz için cenaze töreni adeta kabusa dönüştü.

İLKER YASİN SOLMAZ'IN CENAZEDEN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN

Çankırı - Merkez'e bağlı Handırı köyünden olan İlker Yasin Solmaz, cenaze töreninde oldukça zor anlar yaşarken, kendisini yalnız bırakmayan oyuncu Arda Esen, yaşadıklarını Milliyet'e anlattı.

Solmaz'ın çok kızgın olduğu yönündeki iddiaları yalanlayan Esen, "Yasin eşine karşı en ufak bir öfke duymuyor. Morgda onunla vedalaşma anını ölene kadar unutamam. Eşiyle müthiş bir aşkla vedalaştı. Eşine sarılıp 'Gözün arkada kalmasın, Can Kılıç aslanlar gibi büyüyecek' dedi. Yasin eşinin ölümüne neden olan biri varsa da gerekli hukuk savaşını vereceğini söylüyor" diye konuştu.

KANINDA UYUŞTURUCU BULUNMADI
Adli tıp ön raporunda, Defne Joy Foster'ın kanında uyuşturucu madde bulunmadığı belirtildi.

Önceki gün hayatını kaybeden ünlü sunucu Defne Joy Foster'ın ölüm nedeni ile ilgili ön rapor tamamlandı. Rapora göre, Foster'ın kanında uyuşturucu maddeye rastlanmadı.

Ünlü sunucunun cansız bedeni, olayın ardından Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılmıştı. Burada adli tıp tarafından hazırlanan ön raporda, ünlü sunucunun kanında uyuşturucu madde bulunmadığı bildirildi.

SOLUNUM YETMEZLİĞİ
Ayrıca raporda Defne Joy Foster'ın, doğrudan solunum yetmezliği şüphesiyle hayatını kaybettiği belirtildi. Raporda, Foster'in vücudunda herhangi bir darp izine rastlanmadığı da yer aldı.

İncelemede, Foster'ın sol alnında yeni oluşmuş bir sıyrık belirlenirken (olay sırasında düşmeden kaynaklanmış olabileceği belirtildi), otopsi sırasında savcısı eş İlker Yasin Solmaz'ın ifadesine başvurdu.

Solmaz eşiyle en son 22.00 sıralarında telefonla görüştüğünü, kendisine arkadaşlarıyla buluşacağını söylediğini, eşinin astım hastası olduğunu ve sürekli ilaç kullandığını söyledi.

Eşinin alkol kullandığını ancak uyuşturucu ve benzeri bir madde kullanmadığını belirten Solmaz, şikayetçi olup olmama konusuna sonra karar vereceğini ifade etti.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler