Dilan Polat’ın eski ortağı Nez Demir ağlayarak anlattı

Dilan Polat’ın eski ortağı Nez Demir ağlayarak anlattı

Dilan Polat'ın eski ortağı Nez Demir'in de mal varlığına el konuldu. Kendi güzellik merkezi bulunan Demir, ağlayarak "Ben maaş ödüyorum, kira ödüyorum. Bütün yetkililere rica ediyorum, beni gözaltına da alabilir, ifadeye de çağırabilirsiniz." dedi.

KARA para aklama iddialarıyla gündeme bomba gibi düşen Dilan Polat, neredeyse tüm hayatını gösterdiği Instagram sayfasını kapattı. Takipçileri Polat’ın hesabına giriş yapamadı.

Mal varlıklarına da el konulan ünlü fenomenin kozmetik şirketi de bakım çalışmasını gerekçe göstererek satış yapmayı durdurdu. Başsavcılık dün de "Dilan-Engin Polat çiftine yurt dışı yasağı kondu" açıklaması yaptı.

Bu süreçte Dilan Polat’ın eski ortağı Nez Demir’in güzellik merkezine de soruşturma sıçradı. Demir’in mal varlığına da el konuldu.

AĞLAYARAK İSYAN ETTİ

Nez Demir Instagram hesabından açıklama yaparak "Arkadaş kurbanıyım. Yeni şirketlerimin ismi geçen şirketlerle ilişkisi yok, 3 yıl önce olan ortaklıkta da bir sıkıntı yok. Devlet de diyor ki inceleyene kadar tedbirimi bir koyayım. Peki benim buradaki mağduriyetim ne olacak? Böyle şeylerin içinde olmak bile onur kırıcı benim için. Ben bu incelemenin herkesten daha çok hızlı sonuçlandırılmasını istiyorum. Bana tedbir geldi, 40 yıllık esnaf babama geldi. Ben maaş ödüyorum, kira ödüyorum… Bütün yetkililere rica ediyorum, beni gözaltına da alabilirler, ifadeye de çağırabilirsiniz, koşa koşa gelirim lütfen" dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler