Emel Sayın da Belediyesporlu oldu

Emel Sayın da Belediyesporlu oldu

“5000 Yaren El Ele, BankAsya 1. Lige” taraftar kartı kampanyasına Türk Sanat

Müziğinin güçlü sesi Emel Sayın’dan destek geldi.

Sanatçı, Kulüp Başkanı Sevda Karaali Şireci ile yan yana gelerek “Ülkemizde kadınlarımızın durumu ortadayken, erkeklerin egemen olduğu bir  spor dalında, profesyonel kulüp başkanlığını başarıyla yerine getirmenize ben, bir sanatçı olarak hem alkış tutuyorum, hem de sizlere nasıl destek olabilirim” diyerek oldukça büyük bir jest yaptı.

Sahneye çıkacağı kostüm de “masmavi” olması ile birlikte, kendisine hediye edilen Çankırı Belediyespor takımının kaşkolunu boynuna takan ünlü sanatçı sanatçı Emel Sayın “Bu gece her yer mavi! Bütün şarkılar da mavi beyaz renklere olsun” demekten de kendisini alamadı.

Sanatçı Emel Sayın'a takımın kaşkolunu ve "wip" taraftar kartını hediye eden Başkan Şireci “Taraftar kartı kampanyamıza verilen desteğe şükran borçluyum. Siyasetçisinden sanatçısına, bürokratından işadamlarımıza kadar tüm hemşerilerim kampanyamıza önemli katkılarda bulunuyorlar. Sanat dünyamızın önemli isimlerinin Çankırı Belediyespor yararına düzenlenecek bir konserde seve seve yer alacaklarını ifade etmeleri bizler için büyük onur ve aynı zamanda moral kaynağı. Değerli sanatçı hanımefendi Emel Sayın’ın da bizlere destek olduğunu bilmek ayrı bir mutluluk.” dedi.

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler