FLAŞ! FLAŞ! Çerkeş'te öfkeli koca dehşet saçtı!

FLAŞ! FLAŞ! Çerkeş'te öfkeli koca dehşet saçtı!

Öfkeli koca, boşandığı eski eşini önce silahla yaraladı, sonra 15 yerinden bıçaklayarak öldürdü.

Uzun süre hafızalardan silinmeyecek cinayet, dün akşam Çerkeş’in Belkavak köyünde yaşandı. Ayrıldığı eşinden eşyalarını almak için Belkavak köyüne gelen Firdevs Aydoğdu, önce silahla yaralandı daha sonra da 15 yerinden bıçaklanarak öldürüldü.

28 Mart 2010 Pazar günü saat 18.00 sularında Belkavak köyündeki boşandığı eşi Hamza Gölyeri’ (30) nin evine gelen Firdevs Aydoğdu (30), 2 çocuğunun babası ile önce tartışmaya başlıyor. Yaşanan tartışma ile birlikte oldukça öfkelenen Hamza Gölyeri, evdeki av tüfeğiyle boşandığı eşi Firdevs Aydoğdu’ya önce 3 el ateş ediyor ve kendisini yaralıyor.

Aldığı yaralarla rağmen evden kaçmayı başaran Firdevs Aydoğdu, yakındaki komşulara sığınmak istiyor. Ancak öfkesini yenemeyen Hamza Gölyeri, bu kez mutfaktan aldığı ekmek bıçağı ile daha önce av tüfeği ile yaraladığı eşi Firdevs Aydoğdu’ya saldırıyor ve çocuklarının annesine ardı ardına bıçak darbelerini saplıyor.

Yaklaşık 15 bıçak darbesi ile olay yerinde can veren Firdevs Aydoğdu cansız yerde yatarken, görgü tanıklarının ihbarı sonucu olay yerine gelen jandarma Hamza Gölyeri’yi kaçma teşebbüsünde bulunurken yakaladı. Savcılığa sevkedilen Hamza Gölyeri, cinayeti işlediğini itiraf etti. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

FİRDEVS AYDOĞDU 4 AYDIR ÇERKEŞ’TE YAŞIYORDU...
Sözcü18.com
haber merkezinin elde ettiği bilgilere göre şiddetli geçimsizlik nedeniyle eşinden uzun süre önce resmen ayrılan ve pazar günü eski eşi tarafından öldürülen Firdevs Aydoğdu, yaklaşık 4 aydır Çerkeş’te iki çocuğu ile birlikte kendisine ait evde yaşıyordu. Eski eşini önce av tüfeği ile yaralayan daha sonra da bıçak darbeleriyle öldüren Hamza Gölyeri’nin ise uzun süredir işsiz olduğu ve boşandığı eşiyle birlikte bundan kısa bir süre öncesine kadar birlikte yaşadığı edinilen bilgiler arasında. (Sözcü18.com/ÖZEL HABER)
 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler