FLAŞ GELİŞME! Çankırı Belediyesinde 3. Başkan Yardımcısı!

FLAŞ GELİŞME! Çankırı Belediyesinde 3. Başkan Yardımcısı!

Çankırı'da bu hafta başından itibaren yaşanan olaylara

habercilik açısından yetişme konusunda büyük bir gayret gösteren Sözcü18.com yine "haberin merkezi" olduğunu kanıtlayacak bir habere imza attı.

Çankırı Belediye Başkanlığına 3. Başkan Yardımcısı geldi!

Önceki gün Ak Parti İl Başkanlığında yapılan toplantıda Ak Partili Belediye meclis üyeleri arasından bir belediye "başkan yardımcısı" seçimi gerçekleştiriliyor!

Seçime iki aday giriyor! Birinci aday Mithat Kılıç! İkinci aday Rafet Alemdar!

Haber merkezimizin elde ettiği bilgilere göre oylamaya bir belediye meclis üyesinin katılmadığını tespit ettik. Yapılan oylama sonucu Mithat Kılıç 7, Rafet Alemdar 4 oy alıyor.

Ve ortadaki iki aday için İl Genel Meclis üyeleri ile il yönetimi de oy kullanıyor. Ancak bu sonuç açıklanmıyor ve İl Başkanı Av. İdris Şahin'in yaptığı açıklama ile Çankırı Belediyesinin 3. Belediye Başkan yardımcısı olarak "ilkokul mezunu" Belediye Meclis Üyesi Mithat Kılıç açıklanıyor.

Ve böylece Çankırı Belediyesinde 3. Belediye Başkan Yardımcılığı koltuğuna Mithat Kılıç oturacak... Konuyla ilgili gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

İSTERSENİZ GELİN MİTHAT KILIÇ'I BİRAZ HATIRLAYALIM!
Yeni yılın ocak ayında Çankırı'da cereyan eden bir olay, Belediye Meclis Üyesi Mithat Kılıç'ı gündeme taşımıştı. Belediye Başkanı İrfan Dinç'e "1 gün" vekalet eden Belediye Meclis ve Encümen Üyesi Mithat Kılıç, Elif Caddesi üzerinde, kendi lokantasının karşısında Arap Bayrak'a ait lokantayı "işyeri açma ve çalışma ruhsatı" olmadığı gerekçesiyle "verdiği talimatla" Belediye Zabıtasına mühürletmişti!

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler