FLAŞ GELİŞME! Sokak ortasında işadamı ile Başkan Dinçin arbedesi!

FLAŞ GELİŞME! Sokak ortasında işadamı ile Başkan Dinç'in arbedesi!

Bugün saat 11.40 dolaylarında Çankırı Merkezde yaşanan ve

içinde Belediye Başkanı İrfan Dinç ile işadamı Sadık Yakın'ın müdahil olduğu "polislik" bir olay, şehir merkezinde heyecan yarattı!

Sözcü18.com haber merkezinin elde ettiği ilk bilgilere göre, Şevkat Lokantasında arkadaşı ile yemek yedikten sonra dışarıya çıkan işadamı Sadık Yakın Belediye Başkanı İrfan Dinç' ile lokanta girişinde karşılaştı. Yakın ve Dinç arasında lokantanın dışında başlayan sözlü tartışma bir anda karşılıklı arbedeye dönüştü. Havada uçuşan yumruklar, Başkan Dinç'in korumalarının araya girmesiyle engellenmeye çalışıldı.

SADIK YAKIN HAKİM KARŞISINA ÇIKARILIYOR!
Yaşanılan arbede sonrasında aldığımız bilgilere göre, Başkan Dinç'in aldığı yumruklarla gözünün morardığı yönünde. Olayın kahramanlarından işadamı Sadık Yakın'a telefonla ulaştık ve Yakın, yaşanan olayı doğrularken çok fazla ayrıntı veremedi. Polisin olay yerine gelmesi ile kendisinin emniyete götürüldüğünü ifade etti ve telefon trafiğini sonlandırmak zorunda kaldık.

Haber merkezimizin elde ettiği son bilgilere göre işadamı Sadık Yakın'ın Çankırı Emniyet Müdürlüğünde olayla ilgili soruşturmasının devam ettiği ve önümüzdeki sıcak saatlerde önce savcı tarafından alınacak ifade sonrası hakim karşısına çıkacağı yönünde. Başkan Dinç'in de Yenimahalle Polis Karakolunda bulunduğu. Bu arada olaydan haberdar olan Ak Partililerin de karakol önünde bekleyişlerini sürdürdüğü öğrenildi.

BAŞKAN DİNÇ, ÇANKIRI DEVLET HASTANESİNDE!
Haber merkezimize ulaşan son bilgiye göre, Belediye Başkanı İrfan Dinç'in Yenimahalle Polis karakolunda alınan ifadesinden sonra, Çankırı Devlet Hastanesine götürüldüğü ve burada Başkan Dinç'in "tomografiye" gireceği öğrenildi.

BAŞKAN DİNÇ, HASTANEDEN AYRILDI ve
SU BİRLİĞİNİN TOPLANTISINA KATILIYOR!
Belediye Başkanı İrfan Dinç, Çankırı Devlet Hastanesinde yapılan kontroller sonucunda, kendisine iki gün sonra kontrole gelmesi söylenildi. Başkan Dinç'in hastaneden ayrılarak, program dahilinde Su Birliği toplantısına katıldığı öğrenildi.

Öte yandan yaşanılan olayın diğer müellifi işadamı Sadık Yakın halen Emniyet Müdürlüğünde bulunuyor. Yakın'ın Cumhuriyet Savcısına ifade vereceği ve durumunun Savcının kendisiyle ilgili talebi doğrultusunda şekilleneceği öğrenildi.

Gelişmeleri aktarmayı sürdüreceğiz...

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler