Galibiyet Hakan Yılmaz ve taraftara armağan olsun

Galibiyet Hakan Yılmaz ve taraftara armağan olsun

Son iki aydır Çankırı Belediyespor’da yaşanan olayların getirdiği “yoğun stres

ve gerilim” Pazar günü Atatürk Stadında oynanan Trabzon Karadenizspor A.Ş. karşısında alınan “galibiyetle”, yerini hakedilmiş ve biraz da gecikmiş bir "mutluluğa" bıraktı...

Başkan Sevda Karaali Şireci’nin bir sezonda “iki takım” oluşturmak zorunda kalmasına karşın, bazı çevrelerin hala “yarayı kaşıma” eyleminde “baş rolü” üstlenmeleri bile, Çankırı Belediyespor’un “başarılarını” gölgeleyemiyor! Ve takım, “inadına” bugüne kadar elde etmiş olduğu başarılara “kaldığı yerden” devam ediyor…

Kısa süre içerisinde oluşturulan yeni bir kadro ile klasman grubundaki ilk maçını Ankara’da oynayan ve 90+3’te yediği golle sahadan 2-1 yenik ayrılan Çankırı Belediyespor, kendi sahasında karşılaştığı Trabzon Karadenizspor A.Ş.’yi 1-0 yenerek gücünü ortaya koyarken taraftarını ve Çankırı Belediyespor'a gönül verenleri de mutlu etmesini bildi.

Sözcü18.com’a özel açıklamada bulunan takımın teknik patronu Atilla Gerin “Kendi sahamızda ilk kez taraftarımızın karşısında oynamış olmanın gerilimi ve heyecanı içerisinde güçlü rakibimiz karşısında elde ettiğimiz galibiyet hiç de küçümsenmemeli. Bu galibiyeti öncelikli olarak taraftarımıza ve hazırlık dönemimizde bizim yanımızda olan Hakan Yılmaz’a armağan ediyoruz” dedi.

Genç ve istikbal vadeden teknik direktör Atilla Gerin sözlerini şöyle sürdürdü: “Takımın 5-6 haftalık bir hazırlık devresi geçirmesi gerekirken, böylesi kısa bir zamanda, oturmuş kadrolar karşısında sahada verdiği mücadeleyi alkışlamamak mümkün değil. Tüm futbolcu ve teknik kadroda görevli arkadaşlarımı saha ve saha dışında göstermiş oldukları özveriden dolayı tebrik ediyorum. Önümüzdeki haftalarda çok daha rahat maçlar oynamamız işten bile değil. Takım olma arzu ve isteğinin çok üst düzeylerde olması beni fazlasıyla umutlandırıyor. Taraftarımızın da desteği ile Çankırı Belediyespor çok daha büyük başarılara imza atacaktır.”

TRANSFERE DEVAM!
Öte yandan gerek bu yıl klasman grubunda üst düzeyde bir başarı gerekse gelecek yılın kadrosunun oluşması yönünde önemli transferler gerçekleştiren Çankırı Belediyespor, kadrosuna son olarak Turgutluspor’dan 1985 doğumlu Mahmut An’ı transfer ederek, kanatlardaki etkinliğini artırma yönünde önemli bir adım attı. Mahmut An'ın bugün Çankırı'ya gelerek İsmail Hakkı Karadayı tesislerinde kampa katıldığı öğrenildi.

Sözcü18.com haber merkezinin elde ettiği bilgilere göre, önümüzdeki günlerde takıma iki yeni ismin daha kazandırılması yönünde çalışmaların sürdüğü öğrenildi.
 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler