Gündem yaratanlardan savunma istendi!

Gündem yaratanlardan "savunma" istendi!

İl Genel Meclisinin Nisan ayı gündeminde yer alan İl Daimi Encümen seçimlerinde

yaşanan karmaşa sonrası Ak Parti içerisinde meydana gelen çalkantıların nedeni olarak görülen Osman Canmaz, Ali Doğan ve Visali Kara, İl Yönetimine "savunma" verecekler.

Sözcü18.com haber merkezinin elde ettiği bilgilere göre, öncelikli olarak İl Daimi Encümeni seçimlerinde yaşanan "karmaşanın" nedenleri ile, sonrasında kamuoyunda basın aracılığıyla yaratılan tartışma ortamının gerekçelerinin ortaya çıkmasını amaçlayan hamle, İl Yönetim Kurulunun aldığı kararla şekillendi.

İl Yönetim Kurulunun kendi arasında yaptığı toplantı ile İl Genel Meclisinin üç Ak Partili üyesi Osman Canbaz, Ali Doğan ve Visali Kara'dan "savunma" yapmalarını ve bu savunmalarını da yazılı olarak İl yönetimine vermeleri istendi.

Gözler şimdi, üç ismin yaşanan olaylarla ilgili verecekleri savunmaya ve sonrasında, bu savunmaların değerlendirilerek nasıl bir sonuç çıkacağına çevrildi.

AK PARTİ TEŞKİLATI YARIN TOPLANIYOR
Öte yandan Ak Parti Çankırı teşkilatı yarın Belediyeye ait Tarihi Çamaşırhane'de saat 14.00'de toplanıyor. Toplantıya başta Çankırı ili içerisinde seçilmiş Belediye Başkanları, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ile merkez ve il teşkilatı yöneticileri katılacak. Toplantıda ayrıca İl Başkanlığının bir basın açıklamasının da olacağı duyuruldu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler