Hareket vakti...

İyi haftalar Sözcü18 okuyucuları. Tüm retroların sona erdiği, son derece destekleyici bir haftaya giriş yapıyoruz. Üzerimizdeki ağırlığı atacağımız, yeni başlangıçlar ve girişimlerde bulunabileceğimiz, ilerleme kaydedebileceğimiz bir zamana giriş yapıyoruz.

Özellikle haftanın ilk iki günü, 7/8/9 Şubat günleri, girişimleriniz, başlangıçlarınız ve yenilikler için son derece uygun. Hızlı kararlar alıp harekete geçebiliriz. Maddi yatırımlar, bankacılık işlemleri, finansal konular, toprak, arsa ve emlak yatırımları açısından son derece uygun etkiler devrede olacak.

Hafta ortası ise odağımızda iletişim, ticaret, eğitim, haberleşme, sosyalleşme, sözleşme ve anlaşmalar olacaktır. Köklü değişimler ve kararlar alınabilir. Yakın çevre, arkadaşlar ve kardeşlerle ilgili konular gündeme gelebilir.

Hafta sonu ise daha duygusal etkiler hakim. Odağımızda ev ve aile konuları olacaktır. Gayrimenkul ve emlak ile ilgili işler ve aile büyükleri ile ilgili gündemlerimiz olabilir. Biraz hassas ve duygusal yaklaşımlar sergileyebiliriz. Geçmiş ve eski konular hafızamızı meşgul edebilir.

Hafta başı itibariyle Ay Düğümleri, 19 Kasım Ay tutulması derecesine giriyor. Tam tetiklenme 15 Şubat’ta gerçekleşecek fakat bu haftadan itibaren etkisini hissetmeye başlayabiliriz. Kasım ayı gündemleri veya benzer konular tekrarlayabilir. Tutulma etkisiyle o dönem her ne yaşadıysak tekrar önümüze gelebilir. Para piyasaları ve döviz kurlarında yeniden yukarı yönlü bir hareketlenme yaşanabilir, özellikle 15 Şubat civarı.

Geçtiğimiz 2 ay Oğlak Retroları ve Satürnyen gökyüzü enerjiyi çok ağırlaştırdı. Birçok kişiyi zorladı, pasifize etti, özellikle psikolojik olarak. Bu hafta itibariyle bulutlar dağılıyor ve o durağan akış yerini harekete bırakıyor. Gökyüzünde retro gezegen kalmadı. Artık hareket, yenilik ve ilerleme zamanı. Yeni kararlar, yeni girişimler ve yeni yönler için aksiyon almak zamanı.

İyi haftalar diliyorum...

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
1 Yorum