Hasan Paşa'dan kadınlara özel 'seçim bürosu' açılışı

Hasan Paşa'dan kadınlara özel 'seçim bürosu' açılışı

AK Parti Çerkeş Belediye Başkan Adayı Hasan Sopacı, Çerkeş'te her seçim öncesi olduğu gibi bir kez daha "Kadın Kolları Seçim Bürosu"nun açılışını gerçekleştirdi...

ÇANKIRI'nın ilçesi Çerkeş’te yoğun bir katılımla miting havasında gerçekleşen açılışa, AK Parti Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız, AK Parti Çankırı Kadın Kolları Başkanı Melike Çilhan, AK Parti Çerkeş ilçe yöneticileri, AK Parti Çerkeş Belediye Başkan Adayı Hasan Sopacı, AK Parti Saçak Belediye Başkan Adayı Ramazan Yarım, AK Parti Çerkeş Kadın Kolları Başkanı Dilek Asal, Belediye Meclis Üyesi adayları, İl Genel Meclis Üyesi adayları ve bir çok sayıda vatandaşlar katıldı.

Konuşmasında birlik ve beraberlik mesajlarına yer veren AK Parti Çerkeş Belediye Başkan Adayı Hasan Sopacı, "10 yılda yaptıklarımız bu önümüzdeki 5 yılda yapacaklarımızın teminatıdır" dedi. Sopacı sözlerini şöyle sürdürdü:

"DOĞUP BÜYÜDÜĞÜMÜZ TOPRAKLARA OLAN VEFA BORCUMUZU ÖDEMEK"

"10 yıllık hizmet süremiz boyunca yaptığımız bütün çalışmaları 'Çerkeş Belediye Bülteni' adlı kitapta yer verdik. Şeffaflık ilkemiz gereği, sizlere verdiğimiz sözleri nasıl yerine getirdiğimizi ve Çerkeş’imizin nasıl dönüştüğünü anlatan çalışmalarımıza yer verdik. Hemşehrilerimiz ile birlikte, doğup büyüdüğümüz topraklara olan vefa borcumuzu ödemek amacıyla, verdiğimiz sözlerin çoğunu ve beyannamemizde olmayan bir çok eseri ilçemize kazandırarak, gelecek nesiller için sağlam temeller attık. Sizlerin desteğiyle ekonomik, sosyal, ve kültürel açıdan gelişen bir Çerkeş için çabaladık.

hasan-sopaci-cerkes-resim-02.jpg

"ÇERKEŞ'İMİZİN DAHA DA İYİYE GİTMESİ İÇİN..."

Önümüzdeki 5 yılda da verdiğimiz sözleri tutacağımızın, Çerkeş’imizin daha da iyiye gitmesi için çalışmalarımıza aynı şevk ve kararlılıkla devam edeceğimizin garantisini veriyorum. Görev süremizin ilk gününden itibaren sizlere verdiğimiz her bir sözün arkasında durduk ve bundan sonra da durmaya devam edeceğiz.

Bu hizmetlerin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese; başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, kıymetli Bakanlarımıza, AK Parti Grup Başkan Vekili Çankırı Milletvekilimiz Muhammet Emin Akbaşoğlu’na ve önceki dönem milletvekillerimize, AK Parti Teşkilatımıza, değerli bürokratlarımıza, İl Genel Meclis Üyelerimize, Belediye Meclis Üyelerimize, Dernek Başkanlarımıza, köy ve mahalle muhtarlarımıza, Belediye personelimize ve bu süreçte dualarını, desteklerini esirgemeyen kıymetli hemşehrilerimize en içten şükranlarımı sunuyorum.

Durmak yok! Beş yıl daha Çerkeş’e hizmete devam."

cerkes-skm-acilis-resim-022.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
16 Yorum
Önceki ve Sonraki Haberler