Hoca'ya doğum günü kutlaması!

Hoca'ya doğum günü kutlaması!

Çankırı Belediyespor Teknik Direktörü M. Fahir Genç'e idman sonrası doğum günü sürprizi.

ÇANKIRI Belediyespor yönetimi, Atatük Stadı'nda yapılan çift kale maç sonrasında Teknik Direktör M. Fahir Genç'e doğum günü sürprizi yaptı.

55 yaşına giren Genç doğum günü pastasını keserken duygulu anlar yaşadı. Yakınlarından başka kimsenin doğum gününü bilmediğini belirten Genç, Çankırı Belediyespor olarak futbolcusu teknik kadrosu ve yönetimi ile birlikte bir aile olduklarını söyledi ve organizasyon için teşekkür etti. Çankırı Belediyespor Kulübü adına 2. Başkan Hakan Şireci Teknik Direktör Fahir Genç'e çiçek vererek doğum gününü kutladı.

Sürpriz doğum günü ile ilgili olarak kendisine ulaştığımız M. Fahir Genç “Benim doğum günümü birçok kimse 29 Ağustos olarak bilir. Çünkü nüfus kağıdımda doğum tarihim 29 Ağustos’dur! Herkes oğlunu küçük yazdırır, bizimkiler ben okula bir yıl erken gideyim diyerekten doğum tarihimi iki ay öncesi yazdırmışlar! Bugün antrenman sonrası yapılan sürpriz sanıyorum sabah saatlerinde ablamın doğum günümü kutlamak için aradığında yanımda bir arkadaşım vardı! İş oradan patladı! Başta yönetim olmak üzere teknik kadroda beraber ter akıttığım arkadaşlarımla futbolcu kardeşlerime teşekkürlerimi sunuyorum. Herhalde 55 yaşına girdiğim için beni yumurta ve undan uzak tuttular!” dedi.

"TOKATSPOR MAÇINI KAZANMAKTAN BAŞKA BİR DÜŞÜNCEMİZ YOK"

Takımın Teknik Direktörü M. Fahir Genç dün 2. Başkan Hakan Şireci ile birlikte Tokat’ta oynanan Ziraat Türkiye Kupası Tokatspor – Ankaraspor karşılaşmasını birlikte izlediler. Maçı 3-2 kazanan Tokatspor’u nasıl bulduğunu sorduğumuz Genç "Tokatspor’da herhangi bir değişiklik yok! Ligin başındaki Tokatspor’un oynadığı futbol mantelitesi aynen devam ediyor. Pazar günü kendi sahamızda oynayacağımız 2. periyodun ilk maçını kazanmaktan başka bir düşüncemiz yok! Bu maçı alarak ikinci periyoda 3 puanla başlamak istiyoruz" dedi.

İKİ FATİH DE SAKAT!

Öte yandan Pazar günü oynanacak olan Tokatspor maçı hazırlıklarını aralıksız sürdüren takımımız, salı günü yapılan antrenmanda ayak bileği ters tören Fatih Aktaş iki günlük tedavi sonrası bugün çıktığı antrenmanda sakatlığı yeniden nüksetti. Takımın diğer Fatih Kılıç da aynı dertten muzdarip. Fatih Kılıç’ın da ayak bileğindeki dönme sonucu bu futbolcunun da tedavisi sürmekte. Her iki futbolcunun Pazar günü oynanacak olan karşılaşmaya hazır olup olmayacakları kulüp doktorunun vereceği raporla belli olacak.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler