İtalyan efsane Francesco Totti, eski eşi Ilary Blasi tarafından aldatılışını anlattı!

İtalyan efsane Francesco Totti, eski eşi Ilary Blasi tarafından aldatılışını anlattı!

İtalya'da Roma efsanesi Francesco Totti ile ünlü eşi Ilary Blasi'nin boşanma nedenini başta yakınları haricinde kimse bilmiyordu. Ancak Totti depresyona girdiği dönemle ilgili gazete röportajında yaşananları anlattı.

İTALYAN futbolunun efsane ismi Francesco Totti ve 20 yıldır birlikte olduğu TV sunucusu Ilary Blasi'nin biten evlilikleri gündemden düşmüyor. Kariyerini Roma’da geçiren 45 yaşındaki Totti, Corriere Della Serra’ya konuştu.

13 Temmuz’da kamuoyuyla paylaştıkları boşanma kararı İtalya gündemine bomba gibi düşmüştü. İki taraf da ilk önce ayrılık nedeni hakkında konuşmazken, Totti’nin eşi tarafından aldatıldığı iddia edildi. "İlk ihanet eden ben değildim" diyen İtalyan efsane, Ilary Blasi hakkında geçen yıl kendisine birkaç haber geldiğini belirterek, "Ilary’nin hayatında birden fazla kişi olduğu söylentileri ulaştı bana ama bu bana imkansız görünüyordu. Güvendiğim kişilerden uyarı alınca telefonuna baktım ve o mesajları gördüm" ifadelerini kullandı.

Alessia ismindeki mesajlarda kuaför olmasına rağmen birçok kez mesajlaştıklarını ve neden kuaför dükkanı dışında buluştuklarında kafası karışan Totti ardından aldatıldığını anladığını belirtiyor.

"KÖPEK GİBİ ACI ÇEKTİM"

"Her şeyi içimde tuttum. Kimseye bir şey söylemedim. 11 yaşımdan beri dostum olan Vito Scala’ya bile anlatamadım derdimi. Sorunlar karşısında gözlerini kapatan biri değilim ama hiçbir şey yokmuş gibi davranmaya başladım. Konu Ilary değildi, konu çocuklardı, aileydi. Köpek gibi acı çektim, ağladım. Bana dedi ki; ‘Bu yıl Milano’da fazla kalmam gerekecek. Roma’ya daha sonra döneceğim’ İnanamadım."

Bu sözleri gözleri dolarak anlatan Totti, depresyona girdiğini ve kendisini bu durumdan Noemi Bocchi’nin çıkardığını söyledi.

"ARTIK BEN, BEN DEĞİLİM"

Totti sözlerine şöyle devam etti; "Bir anda haberler gazetelerde çıkmaya başladı. Onlar söylentilerdi ama kanıtlar bendeydi. Ben ve Ilary hakkında. Uykusuz geceler geçirdim. Haberlerle birlikte yeniden depresyona girdim. Artık ben, ben değilim. Başka bir insandım. Beni kurtaran Noemi oldu."

"HEM O ADAM, HEM DE BAŞKALARI..."

"Aldatıldığımı öğrendiğim o ilk günlerde sesimi çıkarmadım. Hala ailemi kurtarabileceğimi düşünüyordum. Bir noktada dayanamadım ve Ilary’e diğer adamı sordum. İnkar etti, tanımadığını söyledi. Sonra bildiğimi fark etti. Bana sadece kahve içmek için görüştüğünü söyledi. Fark ettim ki Mart 2021’de tanışmışlar. Hem o adam varmış, hem de başkaları..."

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler