İYİ Parti Çankırı'da Aydın Akbaş da adaylığını açıkladı

İYİ Parti Çankırı'da Aydın Akbaş da adaylığını açıkladı

İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş, 8 Ocak Pazar günü gerçekleştirilecek olan il kongresine 'başkan adayı' olarak gireceğini yaptığı basın toplantısı ile açıkladı. Akbaş'ın açıklaması şöyle:

"Kıymetli dava arkadaşlarım, gönüldaşlarımız, basınımızın değerli temsilcileri; Adaylık açıklamama hepiniz hoş geldiniz, hepinizi en kalbi duygularımla selamlıyorum.

5 Temmuz 2020 yılında devraldığımız bu bayrağı yukarıya taşımanın huzuru ile tekrar adayım. Birbirinden değerli 3 aday arkadaşımız daha var. Kendilerine bu rekabette başarılar diliyorum. Daha çok arkadaşımın bu rekabette 'ben de varım' demesi partimizin geldiği teveccüh noktasını göstermektedir.

Kurucu il Başkanımız Çetin Kapdan ve devamında İl Başkanlığımızı yapan Bora Kanat Başkanıma partimize yaptıkları katkı ve çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. Bu partiyi bu başkanlarımız ve cesur yürekli arkadaşlarımızla kurduk. Zor zamanlarda başkanlarımla görev yaptık, zorluklara göğüs gerdik. Biz de Çankırı’da devraldığımız bu bayrağı daha ileriye taşımak için var gücümüzle çalıştık. Bugün geldiğimiz noktada tüm ilçelerinde teşkilatlarını tamamlamış, teşkilat binalarını açmış, 12 ilçemizde atama ile değil yaptığımız gümbür, gümbür kongrelerle seçilmiş başkanlarımız makamlarında bunu il kongresiyle taçlandıracağız. Buralardan çıkan gür sesimiz iktidar yürüyüşümüzün nişanesi olacak. Allah’ın izniyle Türkiye’nin umudu Genel Başkanımızı Başbakan, partimizi iktidar yapacağız.

Çankırı’da önümüzde yapılacak genel seçimlerde güçlü adaylarımızla 2 Milletvekilliği ve Merkez İlçelerde Belediye Başkanlıklarının en güçlü taliplisi olacağız.

Bu başlattığımız çalışmalarımızı hem yerelde, hem genelde iktidarla taçlandırmak için mevcut İl Başkanı olarak tekrar adayım. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Tüm delegelerimizi turuncu oy pusulamızı desteklemeye davet ediyorum.

Siyaset halka hizmet etme sanatıdır. Muhalefet olarak yaptığımız hizmetleri iktidar olarak da taçlandırmak istiyoruz. Çankırı’yı da, Anadolu'yu da ayağa kaldırmak için daha çok çalışacağız, tek arzumuz Çankırı’ya hizmet etmektir. Yenilenen ve güçlenen kadrolarımızla çalışmalarımız kaldığı yerden tüm hızıyla devam edecektir."

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
3 Yorum
Önceki ve Sonraki Haberler