İYİ Partili Karamemiş: Teşekkür ediyorum

İYİ Partili Karamemiş: Teşekkür ediyorum

İYİ Parti Çankırı milletvekili adayı M. Ali Karamemiş, 14 Mayıs Pazar günü (yarın) yapılacak Cumhurbaşkanı ve milletvekili genel seçimleri öncesinde 'Teşekkür ediyorum' başlıklı bir mesaj yayınladı. İşte o mesaj:

"Teşekkür ediyorum…

Öncelikle, seçim çalışmalarında, kampanyamızda istemeyerek de olsa rahatsız ettiğimiz vatandaşlarımızdan helallik istiyor, sabırları için teşekkür ediyorum.

Millet İttifakı teşkilatlarında sabahlara kadar sokaklarda emek veren tüm kardeşlerime, ilk günden bu yana hiç yorulmayan ittifak partilerimizin Kadın Kolları üyelerine, Gençlik Kolları'ndaki yiğit evlatlarımıza, sesimizi duyuran, pankartımızı asan, broşürümüzü dağıtan, sosyal medyada mücadele eden, bize inanan, destek veren tüm kardeşlerime, Seçim Koordinasyon Merkezi'ndeki kıymetli ekip arkadaşlarımıza, sonsuz teşekkür ediyorum.

Millet İttifakı bileşenleri İl Başkanları, Saadet Partisi İl Başkanı Mustafa Ünver beyefendiye, DEVA Partisi İl Başkanı Sude Haydar Karadeniz hanımefendiye, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Galip Ağaoğlu beyefendiye, Demokrat Parti İl Başkanı Şakir Atıcı beyefendiye, İYİ Parti İl Başkanı Aydın Akbaş beyefendiye, il teşkilatlarına, Merkez ilçe ve ilçelerimizin sayın başkanlarına, teşkilatlarına, yönetimlerine, kadın kollarına, gençlik kollarına, üyelerine teşekkür ediyorum.

Beraber yol yürümekten onur duyduğum kıymetli aday arkadaşım Oya Yakın hanımefendi başta olmak üzere, aday adayı arkadaşlarıma, kurucu il başkanımızdan bugüne partimizde emek veren, görev alan tüm kademe mensuplarına teşekkür ediyorum.

Bizlerin güvenliği için sabırla takip eden kolluk kuvvetlerimizin değerli çalışanlarına, kampanya sürecinde bizden güler yüzünü esirgemeyen kamu çalışanlarına teşekkür ediyoruz. Bizim yüzümüzden sıkıntıya düşen birileri olduysa helallik diliyoruz.

Haberlerimizin kamuoyuna ulaşmasında emeği olan, yazılı ve görsel basında çalışan emektar basın çalışanlarının tamamına teşekkür ediyoruz.

Demokrasi şölenine katkı sunan, AK Parti, MHP, Yeniden Refah Partisi, Zafer Partisi, Büyük Birlik Partisi adaylarına ve teşkilatlarına teşekkür ediyoruz…

Sevgili eşim Münevver Hanım başta olmak üzere, evlatlarıma, yakın çalışma ekibimize teşekkür ediyorum…

'Çankırı Vekil Görecek' sloganıyla yola çıktığımız bu kutlu davada bu zamana kadar Çankırı’mıza hizmet veren tüm arkadaşlara teşekkür ederken, yeni dönemde yatırımdan sanayileşmeye, ulaşımdan sağlığa, turizmden eğitime, spordan sosyal yaşama kadar tüm alanlarda adından bahsedilen marka şehir Çankırı için desteklerinize talibiz.

'Çankırı’nın Tarih Yazması' için, Anadolu’nun parlayan yıldızı Çankırı olması için bize destek veren vermeyen tüm hemşehrilerime, dua eden, iyiliklerin çoğalmasında bizlere bir adım atan tüm Çankırı’mıza sonsuz teşekkürler...

Mehmet Ali Karamemiş

İYİ Parti Çankırı milletvekili adayı"

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
8 Yorum
Önceki ve Sonraki Haberler