Kadro dışı ve destekçilerine “10 gün iş göremez” raporu!

Kadro dışı ve destekçilerine “10 gün iş göremez” raporu!

Pazartesi günü İsmail Hakkı Karadayı tesislerinde Kulüp

Başkanı Sevda Karaali Şireci tarafından “kadro dışı” bırakıldıkları açıklanan futbolcuların, aynı gün toplantıdan sonra gittikleri Çankırı Devlet Hastanesinden 10 gün süresince “iş göremez” raporu aldıkları öğrenildi.

Sözcü18.com haber merkezinin elde ettiği bilgilere göre yönetim tarafından kadro dışı bırakılan futbolcular, pazartesi günü yapılan toplantıyı terkettikten sonra, başta kaptan Serhat Büyükbayrak, Erol Sökmen, Ali İşleyen, Alaaddin Özsoy, Mustafa Duruer ve Ali Hıdır ile birlikte "biz kadro dışı bırakılan arkadaşlarımızın yanındayız" diyerek yönetimin aldığı kararın değiştirilmesini isteyen Halil İbrahim Odacı, Gökhan Günaydın, Muğdat Çelik, Hüseyin Yıldız, Fatih Kılıç, Emrah Görkem Alp, Cemal İşleyen, Ufuk Özbek, Ergin Kaynak ve Fatih Aktaş Çankırı Devlet Hastanesine giderek 4-10 Ocak 2010 tarihleri arasını kapsayan 10 gün süresince “iş göremez” raporu aldıkları öğrenildi.

RAPORLAR DEVLET HASTANESİNDEN!
16 futbolcunun tamamına Çankırı Devlet Hastanesi doktorları Osman Akyüz ve Ahmet Medeni tarafından verilen "10 gün iş göremez” raporlarının, yönetim tarafından kadro dışı bırakıldıkları açıklanan 6 futbolcu ile “onlara destek” olduklarını ifade eden diğer oyuncuların dünden itibaren başlayan antrenmanlara çıkmama yönünde izledikleri stratejinin yeni bir hamlesi olarak değerlendirilebilir. Çankırı Belediyespor’da yaşanan olaylara, bir şekilde Çankırı Devlet Hastanesinin de böylesi bir “icraatle” dahil edilmesi, “kimlerin Çankırı menfaatine, kimlerin de hangi hesaplar içerisinde bulunduğunun” açık ve net bir göstergesi olsa gerek.

ATİLLA GERİN MEVCUT FUTBOLCULARLA
ANTRENMANLARA BAŞLADI

Çankırı Belediyesporda yaşanan olağanüstü durumla birlikte takımın başına getirilen Atilla Gerin, İsmail Hakkı Karadayı tesislerine gelerek kadroda bulunan 8 futbolcu ile dün ilk antrenmanını Fatih Stadında gerçekleştirdi. Bugün yapılacak olan antrenmana daha önce diğer isimler gibi hastaneden “iş göremez” raporu alan ancak yönetim ile görüşerek “kulübe dönme kararı alan” Mehmet Öner, bugün antrenmanlara çıkıyor.

TRANSFER GÖRÜŞMELERİ DEVAM EDİYOR
Cuma günü (yarın) Antalya/Kemer’de kampa girecek olan Çankırı Belediyespor’a yeni oyuncuların kazandırılması yönünde görüşmeler de yoğun bir şekilde sürdürülüyor. Özellikle son 72 saat içerisinde yapılan transfer çalışmalarında bugün ve yarın önemli gelişmeler yaşanacağı öğrenildi. Gecenin geç saatlerine kadar çalışmalarını büyük bir gayretle yürüten Başkan Sevda Karaali Şireci ve Genel Koordinatör Hakan Yılmaz'ın, yarın başlayacak Antalya kampı süresince de transfer görüşmelerinin devam edeceği ve takıma kazandırılacak sürpriz isimlerle birlikte Çankırı Belediyespor’un sıkıntılı günleri geride bırakacağı da belirgin olarak görülmekte.
 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler