Keçiören Belediye Başkanı Akdan Şabanözülülere destek sözü

Keçiören Belediye Başkanı Ak'dan Şabanözülüler'e destek sözü

Ankara'da yaşayan Şabanözü'lüler arasında

birlik, beraberlik ve yardımlaşmayı sağlamak amacıyla kurulan Şabanözü Derneği ve Bağlı Köy Dernekleri Keçiören Belediyesi Halil İbrahim Sofrasında bir araya geldi.

Başta Şabanözü Kaymakamı Ali Yılmaz ile Belediye Başkanı Ali Çapcı'nın da katıldığı programda AK Parti Keçiören İlçe Başkanı Ferhat Erdoğan'la Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak da Şabanözülüler’i yalnız bırakmadı.

Başkan Ak'tan destek sözü
Yöresel şiirlerin okunduğu ve türkülerin seslendirildiği programda konuşan Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Keçiören Belediyesi ile Şabanözü Belediyesinin kardeş şehir olduğunu hatırlatarak, "Keçiören Belediyesi olarak her zaman yanınızdayız. Şabanözü'ne yapabileceğimiz
ne tür destek ve katkı varsa elimizden geleni yapmaya hazırız" dedi.

İnsanların yalnızlaştığı şehir hayatında, dernek ve vakıfların hemşeriler ve insanlar arasındaki birlik, beraberlik ve dayanışmayı artıran önemli bir görev ifa ettiğini vurgulayan Başkan Ak, Keçiören Belediyesi olarak bu tür kurumları önemsediklerini ve destek olmaya çalıştıklarını sözlerine ekledi.

Şabanözü Belediye Başkanı Ali Çapcı da yaptığı konuşmada “Ankara’da yaşayan hemşerilerimizin oluşturduğu bu birlikteliğin ilçemize ve Şabanözülüler’e önemli katkılar sağlayacağını düşünüyorum. Keçiören Belediye Başkanı Sayın Mustafa Ak beyefendiye de hemşerilerimi böylesi bir günde yalnız bırakmadığı ve bizlere gösterdiği yakın ilgiden dolayı kendisine şükranlarımı sunuyorum” dedi.
 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler