Kurşunlu - Eskiahır köyü mevkiinde can pazarı yaşandı!

Kurşunlu - Eskiahır köyü mevkiinde can pazarı yaşandı!

E-80’de kazalar dur durak bilmiyor. Bu sabah saatlerinde

Kurşunlu Eskiahır köyü yol ayrımında meydana gelen trafik kazasında bir kişi öldü, iki kişi de ağır yaralandı.

Duble yol çalışmalarının yeterli güvenlik önlemleri alınmadan devam ettiği E-80 güzergahında bugün sabah 06.45 dolaylarında meydana gelen trafik kazasında İstanbul yönünden Ilgaz yönüne gitmekte olan Kenan Küçüker yönetimindeki 25 DK 164 plakalı kargo paketleri yüklü kamyon, Osman Özekmekçi yönetimindeki 34 JCL 37 plakalı tuğla yüklü TIR ile Kurşunlu – Eskiahır köyü yol ayrımında çarpıştı.

Kaza sonucu kamyon sürücüsü Kenan Küçüker (27) olay yerinde hayatını yitirirken, aynı araçta bulunan Aytaç Küçüker Kurşunlu Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Kazadan hafif yaralı olarak kurtulan Aytaç Küçüker'in sağlık durumunun iyi olduğu ancak ağbisi Kenan Küçüker'in ölüm haberi sonrası sinir krizleri geçirdiği öğrenildi.

Yaşanan kaza sonrası her iki kamyonun yola saçılan yükleri trafiğin uzun süre tek yönlü olarak akmasına neden oldu. Özellikle tuğla yüklü aracın yolu yanlamasına kapatacak şekilde devrilmesi, trafik kontrolü yapan emniyet güçlerini de zor durumda bıraktı. Araçların karayolundan çekilmesi için çağrılan yardım ekipleri olay yerine gelerek, yaşanan sıkıntıyı ortadan kaldırmak ve yolu trafiğe açmak için uzun süre gayret gösterdiler. Güzergah üzerinde saat 11.00 itibariyle yol çift yönlü olarak trafiğe açılabildi.

TIR sürücüsü ve Tosyalı olduğu öğrenilen "Topal Osman" lakaplı Osman Özekmekçi (53) ağır yaralı olarak önce Kurşunlu Devlet Hastanesinde ilk müdahalesi yapıldıktan sonra Çankırı Devlet Hastanesine gönderildi. Özekmekçi'nin tedavisi halen sürdürülmekte. 

Fotoğraflar: Bu sabah saatlerinde Eskiahır köyü kavşağında yaşanan ve bir kişinin ölümü ile sonuçlanan kaza sonrasında E-80'de yaşanan can pazarından görüntüler. Birinci fotoğrafta, kazada yaşamını feci şekilde yitiren Kenan Küçüker'in cesedi yeşil örtünün altında... (Fotoğraflar: sözcü18.com - ÖZEL)

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler