Kurşunluda tiyatro oyuncusu ve seyircisiyle hızla büyüyor!

Kurşunlu'da "tiyatro" oyuncusu ve seyircisiyle hızla büyüyor!

Kurşunlu'da "tiyatro" sevgisi yapılan etkinliklerle giderek

büyüme gösteriyor. Son olarak Kurşunlu Tevfik Fikret İlköğretim Okulu 6 ve 7. sınıf öğrencilerinin öğrencilerinin hazırladığı ve 22 Nisan Perşembe akşamı Halk Eğitim Merkezi salonunda sahnelenen tiyatro ve çeşitli animasyonlardan oluşan gösteri, vatandaşların beğenisine sunuldu.

Gösteriyi izleyenler arasında Kurşunlu Kaymakamı Yıldız Özdoğan ile birlikte İlçe Emniyet Amiri Şükrü Kabakçı ve çeşitli kurumların müdürleri de vardı.

Kurşunlu Gençlik ve Spor Kulübü Derneğinin de desteğini alan öğrenciler, öğretmenlerinin de katkılarıyla kısa sürede hazırlandıkları gösteride, başarılı bir sınav verdiler. Sahnedeki minik öğrencilerin gösterilerine izleyiciler arasında bulunan velileri de alkışlarıyla destek verdiler. Gösterinin bitiminde salonda bulunanların tamamının ayakta alkışladığı Tevfik Fikret İlköğretim Okulu öğrencileri haftalardır sürdürdükleri çalışmanın emeğini böylece almış oldular.

Öğrenci kardeşlerimizi böylesi çalışmalarda gösterdikleri gayretten dolayı bizler de kutluyor, Kurşunlu ilçesinden önümüzdeki yıllarda “usta tiyatrocuların” çıkmasının çok büyük sürpriz olmayacağını düşündüğümüzü ve bu durumun da bizleri fazlasıyla mutlu ettiğinin bilinmesini istiyoruz.
 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler