Maça saatler kala...

Maça saatler kala...

Çankırı Belediyespor ligin birinci periyodunda deplasmanda 4-0 yenildiği Karsspor ile bugün saat 13.30'da Atatürk Stadında

rövanşı alabilmek amacıyla sahaya çıkacak.

Bugünkü karşılaşma öncesi Çankırı’ya gelen Karsspor kafilesi Büyük Otel’e yerleşti. Ligin ilk periyodunda Kars’a giden Çankırı Belediyespor’a antrenman için sahayı vermeyen Karsspor takımına, Çankırı’da antrenman için aynı şekilde muamele edildi ve Karsspor maç öncesi hazırlığını halı sahada yapmak zorunda kaldı.

Çankırı Belediyespor’un son haftalarda aldığı başarılı sonuçlara bugün bir yenisini daha ekleme düşüncesiyle sahaya çıkacağını belirten Teknik Direktör M. Fahir Genç “Bu maç çok özel bir maç olacak. İlk maçtaki farklı yenilgi futbolcularımın moralini fazlasıyla bozmuştu. O yüzden futbolcularım bu maça daha farklı bir motivasyon ile hazırlanıyorlar. Benim onları ayrıca bir motivasyon için hazırlamama gerek bırakmadan çalışmalarımızı tamamladık.” dedi. Ancak Genç’in bu açıklamasının altında yatan tek neden, Kars’ta oynanan ilk karşılaşmada 90 dakika boyunca seyircinin kendisi aleyhine yaptığı tezahürata gönderme yaptığının çok kişi farkında değildi.

90 DAKİKA BOYUNCA KÖTÜ TEZAHÜRAT
7 Ekim tarihinde Kars Atatürk Stadında oynanan maç, Çankırı Belediyespor için oldukça güç şartlarda oynanmış ve tribünler maçın ilk dakikasından hakemin bitiş düdüğüne kadar Teknik Direktör M. Fahir Genç aleyhinde oldukça çirkin tezahüratta bulunmuşlardı. Maç öncesi takımın ısınma antrenmanı yapması için sahayı da vermeyen Karssporlu idarecilerin davranışları takımın hem motivasyonunu hem de ahengini oldukça bozmuştu. Bu moralle oynanan maçı, Çankırı Belediyespor çok ağır bir yenilgiyle kapamış ve sahadan 4-0 mağlup ayrılmıştı.

Bugün Çankırı Atatürk Stadında oynanacak karşılaşmaya futbolcular, ilk periyotta oynanan böylesi bir maçın rövanşını yakışan bir sonuçla alma gayreti ve hırsıyla oynayacaklar.

Bugünkü maçın orta hakemliğini Kayseri bölgesinden Onur Salık, yardımcılıklarını ise Siirt bölgesinden Çetin Demirhan ve Amasya bölgesinden İbrahim Karaman yapacak. Maçın 4’üncü hakemi ise Özgür Demirci yapacak.

Bugün grupta oynanan diğer maçlar şöyle:
Ofspor: - Kırşehirspor:
Tokatspor: - A. Sebatspor:
Çorumspor: - Buğsaşspor:
E. Şekerspor: - Erzurumspor:
Karadeniz Trabzonspor: - Pursaklarspor:

KONGRE MAÇ SONRASI
Öte yandan Çankırı Belediyespor'un olağanüstü kongresi maç sonrası saat 16.00'da Belediye İş Hanındaki Uzay Düğün Salonunda gerçekleştirilecek. Haber servisimizin elde ettiği bilgilere göre bugünkü kongrede çoğunluğun sağlanamayacağı ve 15 gün sonraya erteleneceği şeklinde.
 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler