MHP Genel Başkanı Bahçeli de taraftar kartı sahibi

MHP Genel Başkanı Bahçeli de taraftar kartı sahibi

Çankırı Belediyespor Kulübü Başkanı Sevda Karaali Şireci düzenledikleri “5000

yaren el ele, BankAsya 1. Lige” Taraftar Kartı kampanyası çerçevesinde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi parti genel merkezinde ziyaret ederek kendisini Çankırı Belediyespor taraftarı yaptı. Bahçeli’ye yapılan ziyarette Kulüp yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Karatekin gazetesi Yazıişleri Müdürü Çetin Kapdan da bulundu.

Başkan Şireci MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye Çankırı’nın MHP’ye uzun yıllar öncesinden başlayan bir sempatisi olduğunu belirterek, “Bir yaran kızı olarak Türkiye’nin tek kadın kulüp başkanı olarak, bölge milletvekilimiz Ahmet Bukan’ın Belediye Başkanlığı döneminde kurup, profesyonel lige taşıdığı Çankırı Spor’u Bank Asya 1. Lige taşıma gayretimiz bulunmaktadır” dedi.

"CÜZDANINIZDA 40 GÜN TAŞIMALISINIZ! AKSİ HALDE..." (!)
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de konuşmasında Çankırı’nın gelişmişlik ve kalkınmışlıktan nasibini almamış, başkentin gölgesinde kalmış bir şehir olduğunu belirterek “Çankırı nüfusunun 3-4 katı Ankara’da yaşıyor. Bu insanların da katkılarıyla Çankırı'da ekonomik anlamda da, spor anlamında da atılımlar yapabileceğini düşünüyorum.” dedi.

Sözlerini “iki kez yaran ziyaretinde bulundum. Yaran bizim kültürümüzün özüdür” şeklinde tamamlayan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye taraftar kartını ve kulübün renklerinden oluşan kaşkolu hediye eden Başkan Şireci “Sayın Başkanım, bir istirhamım olacak. Taraftar kartınızı 40 gün cüzdanınızda taşımanızı istiyorum” dedi ve devam etti: “Aksi halde zincir kopacak ve kulübün BankAsya 1. ligine çıkma dileğimiz gerçekleşmeyecek” şeklindeki sözleri üzerine Bahçeli, “Pazartesi gününden itibaren Ahmet Bukan beyi görevlendiriyorum. Beni 40 gün takip etmesini rica edeceğim” dedi.

Oldukça samimi bir ortam içerisinde geçen görüşme, Başkan Şireci’nin MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye kulübün atkısı ve işlemeli bir çantasını hediyesiyle son buldu.
 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler