Milletvekili Bukanın ziyaretinde Belediye Başkanı Avşar uyudu!

Milletvekili Bukan'ın ziyaretinde Belediye Başkanı Avşar uyudu!

Çankırı MHP Milletvekili Sayın Ahmet Bukan hafta sonu

Merkez'e bağlı Çatalelma, Şarklı ve Karadayı köylerine ziyaretlerde bulundu. Milletvekili Bukan’ın ziyaretlerine, MHP Merkez İlçe Başkanı Aydın Akbaş ve İl Genel Meclisi MHP Grup Başkanı Tevfik Rüştü Özgür eşlik etti.

Yapılan ziyaretlerde vatandaşların dertlerini ve sıkıntılarını aktaran köylüler, çiftçi belgesi almak için önce vergi dairesine uğramak gerektiğini söyleyerek, doğrudan gelir desteğinden yararlanmak için borcunuz olmaması gerektiğini kaydettiler ve “Hangi köylünün borcu yok ki. Köylü zaten bitmiş durumda” diyerek, dert yandılar.

Vergi borcu olan köylünün Tarım İl Müdürlüğünün kapısından içeri giremediğini söyleyen köylüler, “İşçi, memur en azından eylem yapıyor, hakkını savunuyor. Bizim böyle bir imkanımız da yok. Bugün yürümeye kalksak, Sülüklü’ye varmadan sopayla kovalarlar” dediler. Ulaşımdan da şikayetçi olan köylüler, yolun yapıldığı yıl bozulduğunu ve yapılan yamanın da tutmadığını kaydettiler.

BELEDİYE BAŞKANI AVŞAR, UYUDU!
Akşam saatlerinde Yapraklı ilçesinde düzenlenen yarene katılan milletvekili Ahmet Bukan, burada yaptığı konuşmada yarenin önemini belirttikten sonra TBMM çatısı altında yaşanan polemikle ilgili bütün Türk milletinden AKP’nin özür dilemesi gerektiğini belirtti. Milletvekili Bukan'ın konuşmasından sonra başlayan yaran gösterisini Yapraklı Belediye Başkanı Hasan Basri Avşar, fotoğraflara yansıdığı şekilde "uyuyarak" tamamladı!

MHP milletvekili Ahmet Bukan, Yapraklı yaranında TBMM'de yaşanan "kavgalı" toplantıdan söz etti ve olayı vatandaşlarla paylaştı. Bukan sözlerini şöyle sürdürdü: 

“Biz MHP milletvekilleri olarak kendimize ayrılan sıralarda oturuyorduk ve sayın başbakan konuşma yaparken hükümet milletvekilleri bizim oturduğumuz sıralara yöneldiler. Ve hepsi sayın başbakana bir şeyler kanıtlarcasına MHP grup sıralarına el kol hareketleri yaparak fiili saldırıda bulundular. Sayın başbakan istese bu olayı önleyebilirdi. Ama bu parti ayrışmadan gruplaşmadan kavgadan beslendiği için sayın başbakan da bu olaya göz yumdu.

Ülkemiz, iktidar partisi AKP eliyle içinden çıkılmaz bir kaosa doğru hızla sürüklenmekte, onca insanın canına kıymış olan PKK zihniyetine bile kucak açmalarına rağmen Milliyetçi Hareket Partisine tahammül edemeyenlerin fitne ve fesat hareketi gün geçtikçe yayılmaktadır.

Sorunları çözmekten aciz kalan, yarattığı sanal dünyada başarılı ülke, mutlu insanlar ve müreffeh millet yalanı ile avunmaya çalışan Adalet ve Kalkınma Partisi’nin ülkemizin gerçekleri ile yüzleşmekten kaçınamadığı anlarda yaşadığı öfke nöbetleri son zamanlarda sıklaşmıştır. Ve bu nöbetler bir parti grubuna saldıracak kadar artmıştır.

SEÇİM SANDIĞI YAKLAŞTIKÇA, AKP'DE PANİK ARTIYOR!
Hak talep eden işçiyi, memuru, çiftçiyi, emekliyi, esnafı ve işvereni tehdit ederek, kendi milletini sindirme yolunu tercih eden istisnai bir yönetim zafiyeti hükümette baş göstermeye başlamıştır.

Partimiz, Türkiye Büyük Millet Meclisinde AKP grubuna mensup milletvekillerinin Milliyetçi Hareket Partisi grubuna yönelik tehditkar tavırları ve fiziki müdahale arayışlarını şiddetle reddetmekte ve kınamaktadır.

Adalet ve Kalkınma Partisi için mukadder olan hesap verme günü göründükçe ve sandığın milletimiz önüne konulacağı tarihi fırsat yaklaştıkça panik hali gözlenen ve asabileşenlerin teslimiyetçi çırpınışları boşuna; iftira, istismar ve tehdide dayalı siyasetleri beyhudedir.

Rüzgâr eken mutlaka fırtına biçecektir. Hükümet partisi sabırları zorlamaktan artık vazgeçmeli ve yaktığı fitne ateşine ilk önce kendisinin düşeceğini iyi bilmelidir.

Milliyetçi Hareket, bütün tahriklere, bütün kışkırtmalara ve tuzaklara rağmen demokratik mücadelesini sonuna kadar sabırla sürdürecek, hiçbir tehdit ve dayatmaya boyun eğemeden yalnızca Türk milletinin birliği, esenliği ve refahı yolunda hak bildiği mücadelesini sürdürecektir. Nereden ve kimden gelirse gelsin zorbalıklar, tehditler ve tahrikler bizi tek başına iktidar yolumuzdan alıkoyamayacaktır."
 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler