Muharrem, köyünde toprağa verildi!

Muharrem, köyünde toprağa verildi!

Geçirdiği psikolojik bunalımdan dolayı dün Çerkeş'te baba evinde kendisini asarak

yaşamını sonlandıran Muharrem Uyanık (24) bugün Çerkeş Merkez Camiinde kılınan cenaze namazı sonrası Örenli köyünde toprağa verildi.

Genç yaşta intihar ederek yaşamını sonlandıran Muharrem Uyanık'ın Merkez Camiinde kılınan cenaze namazına katılan arkadaşları, kendisini intihara kadar götürecek nedeni bilmediklerini belirtirken, bu nedeni de aslında merak ettiklerini söylediler.

Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Çaycuma Meslek Yüksekokulu Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümünden 2008 yılında mezun olan Muharrem Uyanık'ın, KPSS sınavlarına girerek elde ettiği 79 puanla kendisine uygun kadro beklediği öğrenildi. Polisin olayla ilgili soruşturması devam ederken, intihar olayının arkasındaki nedenleri başta Çerkeşliler olmak üzere Muharrem'in ailesi ve yakınları da hayli merak etmekte.

Haber merkezimizin elde ettiği son bilgilere göre, Muharrem Uyanık, dün (18 Nisan 2010 Pazar) yaşamına son vermeden önce, arkadaşları ile birlikte halı sahada top oynamış. Daha sonra dayısı ile birlikte olan ve bir süre sohbet eden Uyanık, dayısından ayrıldıktan sonra eve gitmiş.

Savcılığın intihar olayı ile ilgili yaptığı araştırmalarda Muharrem Uyanık'ın cep telefonu görüşmeleri ve kayıtlı mesajlarından da herhangi bir ipucuna ulaşılamadığı öğrenildi.

Henüz hayatının baharında olan ve çevresinde mazbut bir delikanlı olarak tanınan Muharrem Uyanık'ın intiharı üzerinde şu ana kadar herhangi bir bilgiye rastlanılmazken, Çerkeş kamuoyu dünden bu yana yaşananları büyük bir şaşkınlık içerisinde izlemekte. Sayfalarımızda yer alan fotoğraflar bugün Çerkeş'te gerçekleştirilen cenaze töreninden görüntüleri ihtiva ediyor. (Haber ve fotoğraflar: Sözcü18.com/Özel)

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler