Öğrenci Konseyi, Vali Uzundan yardım istedi!

Öğrenci Konseyi, Vali Uzun'dan yardım istedi!

Çankırı Karatekin Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanı Enes Demirezen ve

konsey üyeleri, Vali Şemsettin Uzun’u makamında ziyaret ettiler.

Öğrenci Konseyi Başkanı Demirezen “Sayın Valim sizinle tanışmak amacıyla ziyaret etmek istedik. Bize zaman ayırmanız bizi son derece mutlu etti. Öğrenci Konseyi Başkanı olarak tüm arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum” dedi.

Konsey Başkanı Demirezen, Öğrenci Konseyi olarak hem öğrencilere yönelik çalışmalar yürüttüklerini hem de topluma katkı sağlayacak sosyal sorumluluk projeleri ile ilgili çalıştıklarını, yeni yıl nedeniyle Huzurevi ziyareti gerçekleştirdiklerini ve Huzurevi sakinleri ile bir arada olmaktan memnuniyet duyduklarını ifade etti. Bazı ihtiyaçlarını karşılamakta güçlük çektiklerini belirten Demirezen, Üniversite kütüphanesinde bulunmayan bazı kitaplara ihtiyaç duyduklarını ve Çankırı’da bulamadıklarını, ihtiyaç sahibi arkadaşlarının olduğunu, kendi aralarında yardımcı olmaya çalıştıklarını ancak yeterli olmadığını, bu sorunlarının aşıldığında derslerine dahi iyi motive olabileceklerini belirtti.

TALEPLERİ YERİNE GETİRİLSİN
Vali Uzun, “Sevgili gençler bizler de bu yollardan geçtik. Her dönemde ihtiyaçlar bitmez. Yeni üniversite olması nedeniyle bazı sorunlarınız ve ihtiyaçlarınız olabilir. Elimizde bulunan binalarımızı üniversitemize tahsis ettik. Yeni kampus inşaatı da devam etmekte, tamamlandığında daha rahat bir ortamda eğitiminize devam edeceksiniz. Rektör arkadaşımız da büyük bir gayretle çalışıyor. Sizler bizlerin geleceğisiniz. Elimizden geldiğince sizlere yardım edeceğiz” dedi.

Üniversite Konseyi Başkanı Enes Demirezen ve öğrencilerin talepleri doğrultusunda ihtiyaçların giderilmesi yönünde talimatlar veren Vali Uzun, tüm öğrencilere başarılar diledi. (Kaynak: Çankırı Valiliği)
 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler