Özel Karatekin Hastanesi 5. hizmet yılına girdi

Özel Karatekin Hastanesi 5. hizmet yılına girdi

Çankırı'da 14 Aralık 2004 tarihinde hizmet vermeye başlayan Özel

Karatekin Hastanesi 4 hizmet yılını geride bırakarak 5'inci hizmet yılına girdi. Ve Özel Karatekin Hastanesi 14 Aralık 2009 Pazartesi günü 5. hizmet yılını girmesi dolayısıyla bu günü kendi personeliyle birlikte mütevazi bir şekilde kutladı.

Kutlama programı içerisinde hastanenin Halkla İlişkiler ve İnsan Kaynakları Sorumluları gün boyu hasta ziyaretleri ile hasta ve personele karanfil dağıtımını gerçekleştirdi, onların öneri ve isteklerini aldı. Aynı gün akşam saat 20:00’de ise mütevazi kutlama programı başladı.

Hastane kafeteryasında Baloğlu Pastaneleri ve Gonca Çiçekçiliğin katkılarıyla gerçekleştirilen 5. hizmet yılı kutlamasına hastane personeli ve yakınları katıldı. 

Yapılan etkinlikte bir konuşma yapan Hastane Genel Müdürü Mehmet Kayabaşı “Özel Karatekin Hastanemizin bu günlere gelmesini sağlayan değerli personele vermiş oldukları katkılardan dolayı teşekkür ederken” hastane mes’ul müdürü Nimet Hasıripi’nin kestiği pasta çalışanlara servis edildi. Kutlama etkinliği “Nice 5 yıllara” dilekleriyle sona erdi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler