Polis eşleri, yardım yemeğinde buluştu

Polis eşleri, yardım yemeğinde buluştu

Çankırı'da polis eşleri, Emniyet Teşkilatı Mensupları Bayanlar Yardımlaşma ve Dayanışma

Derneğinin organize ettiği yemekte bir araya geldi.

Yemeğe Çankırı Valisi Şemsettin Uzun'un eşi Gülserin Uzun, Belediye Başkanı İrfan Dinç'in eşi Zeynep Dinç, Emniyet Müdürü Osman Zoroğlu'nun eşi Hatice Zoroğlu ile çok sayıda davetli ve emniyet teşkilatı personeli eşleri katıldı.

Çankırı Emniyet Müdürü Osman Zoroğlu’nun eşi Hatice Zoroğlu, böyle önemli bir organizasyonda bir arada olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, fahri başkanları Gülserin Uzun öncülüğünde yapılan çekilişe katkısı olanlara teşekkür etti.

Zor şartlar altında eğitimlerini sürdüren teşkilat mensuplarının çocuklarına yardım için bir arada olduklarını ifade eden Hatice Zoroğlu, “Dernek olarak üyelerimiz ve polis memurları ile birlikte gönüllülük, özveri ve fedakarlık gerektiren çalışmalarımızın sonucunda zor şartlar altında okuyan meslektaşlarımızın çocuklarına bir nebze de olsa katkıda bulunmak bizi mutlu etmektedir” dedi. Zoroğlu bu yıl teşkilat mensuplarının çocuklarından oluşan 17 öğrenciye burs vereceklerini söyledi.

Derneğin katkılarıyla üniversite eğitimini tamamlayarak İngilizce öğretmeni olan Dilek Tosun da yemeğe katılarak, “Ben de bir polis memuru çocuğuyum. 4 yıl üniversite hayatım boyunca Emniyet Mensupları Hanımlar Derneğinden burs aldım. Bu bursların öğrenim hayatımda bana maddi-manevi çok büyük katkısı oldu. Bugün ben de burada bulunarak benzer katkıda bulunarak yardımcı olmak istedim. Burs aldığım yere ben de yardımda bulunarak başka öğrencilerin okumasına katkı sağlamak için buradayım'' diye konuştu. Düzenlenen yemek yapılan çekilişlerin ardından sona erdi.
 
 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler