Rektör Savaştan Halk Bankası Şubeye plaket

Rektör Savaş'tan Halk Bankası Şubeye plaket

Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali İbrahim Savaş, Halk Bankası Çankırı

Şube Müdürü Halim Deniz’e teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

Görüşmede, üniversitenin kampus alanının yerleşim planlarının hazır olduğunu kaydeden Rektör Savaş, bu konuda en hazırlıklı yeni üniversite olduklarını ifade etti. Kampus alanının yerleşim planının fakülte ve yüksekokulların yerinin belirlendiğini ve bu plan doğrultusunda inşaatların yapılacağını belirtti.

Halk Bankasının kampus alanında bir bina inşaatını üstlenmesi konusunda Halk Bankası Genel Müdürlüğü ile ön görüşme yaptıklarını hatırlatan Rektör Savaş, bu çerçevede yerleşim, proje planı ve ilgili bilgilerin Halk Bankası Yönetim kuruluna iletileceğini bildirdi.

Görüşmede Rektör Savaş, Çankırı’da bulunan tüm kurumlarla işbirliği içinde çalıştıklarını kaydetti. Bu işbirliğinin Üni-Kent Konseyi ile kurumsal bir boyut kazanacağını ifade etti.

Ziyarette, Halk Bankası Çankırı Şubesi Müdürü Halim Deniz, Karatekin Üniversitesinin bir yıl içinde büyük bir yol aldığının gözlendiğini ve bu dönemde başarılı çalışmalara imza atıldığını söyledi. Şube Müdürü Halim Deniz, üniversitenin büyümesini göz önüne alarak Halk Bankasının öğrencilere yönelik yeni hizmetler planladığını bildirdi.

Görüşmenin sonunda Rektör Savaş, Halk Bankası ve üniversitenin uyum içinde çalıştıklarını söyledi. Üniversitenin faaliyetleri konusunda Halk Bankasının sağladığı ve sağlayacağı katkılardan dolayı teşekkür eden Rektör Savaş, Halk Bankası tarafından sağlanan iki makam ve bir hizmet aracının da üniversitenin verimli ve kaliteli hizmet üretmesine katkı sağladığını ifade etti.  Halk Bankasının üniversiteye sunmuş olduğu hizmetlerden ve çalışmalardan dolayı Rektör Savaş, Şube Müdürü Halim Deniz’e bir teşekkür plaketi verdi.

Rektör Savaş, ziyarette ayrıca Mühendislik Fakültesi kurulma kararının YÖK tarafından onaylandığının müjdesini verdi.

VALİ UZUN, REKTÖR SAVAŞ'I
MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

Öte yandan bugün Vali Şemsettin Uzun, Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali İbrahim Savaş’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Vali Şemsettin Uzun’un ziyaretinde Karatekin Üniversitesinin genel durumuyla ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu. Rektörü Savaş, kampus alanıyla ilgili son gelişmeleri aktardı. Vali Şemsettin Uzun’un ziyaretinde, kampus alanının yanında üniversitenin genel durumu ve gidişatıyla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.
 


 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler