Sedat Peker'den Soylu'ya: Seni dakika dakika takip ediyorum

Sedat Peker'den Soylu'ya: Seni dakika dakika takip ediyorum

Sedat Peker, İçişleri Bakanı Soylu'ya yönelik yeni paylaşımlarda bulundu. Peker, "Seni bakanlar kurulundaki konuşmaların dahil her yerde dakika dakika takip ediyorum" diye yazdı...

Sedat Peker, İçişleri Bakanı Soylu'ya yönelik yeni paylaşımlarda bulundu. Peker, "Seni bakanlar kurulundaki konuşmaların dahil her yerde dakika dakika takip ediyorum" diye yazdı.

Organize suç örgütü yöneticisi olduğu iddiasıyla hakkında yakalama kararı çıkartılan Sedat Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya yönelik, Twitter'dan yeni paylaşımlarda bulundu. Soylu, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile mayıs ayından bu yana ilk kez Diyarbakır ziyaretinde yan yana görüntü verdi. Peker, Soylu'ya "Sayın Cumhurbaşkanı ile resim çekildin diye sünnet çocukları gibi mutluluktan uçuyorsun. Sana söz veriyorum bu sevincin uzun sürmeyecek; 15 Temmuz geçsin seni öyle bir yerden vuracağım ki (mecazi anlamda) akıl sağlığını kaybedeceksin" dedi. 

Peker paylaşımlarında "Seni bakanlar kurulundaki konuşmaların dahil her yerde dakika dakika takip ediyorum" iddiasında bulundu.

Sedat Peker'in paylaşımları şöyle:

"1- doncu Süleyman video çekerken sana söylemiştim ya göreceksin diye, bunlar sizin iyi günleriniz. Beni öldürmekten başka kurtuluşunuz yok. Gerçi ölümüm bile size kurtuluş olmayacak. Bakanlar kurulu toplantısında anlatıyordun ya: Sedat Peker’i takip ediyoruz, şu an şu ülkede,

2- hem Türkiye’de hem bulunduğu yerde operasyon yapacağız diyordun ya, sen beni dakika dakika takip ederken ben de seni bakanlar kurulundaki konuşmaların dahil her yerde dakika dakika takip ediyorum. İçimden bir ses Bunca geçmiş var, bunca emek var, …

3- bana bunu yapmaz dese de içimdeki diğer ses de İnsanoğlu çiğ süt emmiştir belki de yapar diyordu. Yanlış adam, yanlış zaman, yanlış seçim, göreceksin. İstediğin kişilerin desteğini al, hiçbir tanesi benim desteğini aldığım yerden büyük değil.

4- Siz onlarca milyar doları çalarken, beş altı bin TL maaş aldığı için ailesine bakamadığından psikolojik sorunlar yaşayıp intihar eden polislerin desteği benimle. Benim kız çocuklarımı ağlattığın gibi haksız yere ağlattığın tüm çocukların duaları benimle.

“15 TEMMUZ GEÇSİN SENİ ÖYLE BİR YERDEN VURACAĞIM Kİ”

5 - Devletin parasını çalıp hakkını yediğin, tüyü bitmemiş yetimlerin destekleri benimle. fetocu diyip malına çöktüğün ama aslında fetocu olmayan mağdurların destekleri benimle. Kısacası Yüce ALLAH’ın desteği benimle. Çünkü yaptığınız zulümler Arşı Aleme ulaştı.


 
6- Gayretullaha savaş açan hiç kimse galip gelmemiştir. Vallahi yenileceksiniz, billahi yenileceksiniz. 15 Temmuz geçsin seni öyle bir yerden vuracağım ki (mecazi anlamda) akıl sağlığını kaybedeceksin.

“ZEKAYA SAYGI DUYMAYI ÖĞRENECEKSİN”

7- Sayın Cumhurbaşkanı ile resim çekildin diye sünnet çocukları gibi mutluluktan uçuyorsun. Sana söz veriyorum bu sevincin uzun sürmeyecek. Tek darbede bir gözünü, bir böbreğini, bir kolunu, bir bacağını birden koparacam (mecazi anlamda).

8-.... Süleyman, 15 temmuzdan sonraki zamanda bekle beni, seni deli edecem. Eline düdük verip başına huni takacam. Ancak merhametli davranıp ilaçlarının dozunu yükseltecem. Zekaya saygı duymayı öğreneceksin, atılan tweetlere yenileceksin."

HABERE YORUM KAT

UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
1 Yorum