Sezen Aksu’dan Sevda Başkana büyük destek!

Sezen Aksu’dan Sevda Başkana büyük destek!

Çankırı Belediyespor Kulubünün tanıtımı ve kulübe destek yönünde son günlerde

yapılan çalışmalar giderek yoğunluğunu artırıyor. Özellikle Kulüp Başkanı Sevda Karaali Şireci'nin kişisel çabaları giderek doruk noktaya ulaşıyor. Bunun son örneği sanat dünyasının “minik serçe”si Sezen Aksu ile bir araya gelen Başkan Şireci, “Sanat dünyasının tartışılmaz ismi Sezen Aksu'nun Çankırı Belediyespor’a göstermiş olduğu ilgi ve desteği için kendisine şükran borçluyum” dedi.

Sanatçı Sezen Aksu ise Başkan Şireci’ye “Güzelim… Sen benim bile cesaret edemeyeceğim bir işe kalkışmışsın! Erkeklerin egemen olduğu böylesi bir dünyada, senin cesaretinin biz kadınlar için ne kadar gurur verici olduğunu bilemezsin! Kulübün renkleri de çok güzel! Mavi beyaz renkler en sevdiğim renklerdir. Kulübe de, sana da her türlü desteği vermekten büyük mutluluk duyarım. Yeter ki sen takımı şampiyonluklara ulaştır” dedi.

OSKAR PASTANELERİ DE DESTEK KERVANINDA...
Ankara'nın pastane zinciri içerisinde önemli bir yere sahip olan, Çankırı/Kalfatlı Oskar Pastaneleri de "5000 Yaren el ele, Bank Asya 1. Lige" taraftar kartı çalışmasına destek oldu. Oskar Pastanelerinin Etlik/Antares'teki şubesinde Kulüp Başkanı Sevda Karaali Şireci ile bir araya gelen Metin Bey, "Çankırı Belediyespor için her türlü desteğe hazırız. Sevda hanımın çalışmalarını da yakından takip ediyor ve mutlu oluyoruz." derken taraftar kartlarına özellikle Ankara ve gurbette yaşayan Çankırılıların büyük destek vereceğini düşüncesinde olduğunu belirtti.

Başkan Şireci “Gerek siyaset dünyası gerekse sanat dünyası Çankırı Belediyespor için her türlü desteğe açık. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretler ve yaptığımız ikili görüşmeler bunun en somut örneği. Özellikle gurbette yaşayan hemşerilerimizin taraftar kartı kampanyamıza vermiş oldukları destek ne kadar doğru projeler ortaya çıkardığımızın da bir kanıtı. Değerli bir hemşerimiz olan Oskar Pastaneleri sahibi Metin beye ve bizlere desteğini esirgemeyenlere teşekkürler diyorum” dedi.
 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler