Sınavlar öncesi moral şenliği düzenlendi

Sınavlar öncesi moral şenliği düzenlendi

Karatekin Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından öğrencilerin

sınavları öncesi düzenlenen Kar Beyazı Final Şenliği dün Meslek Yüksekokulu (Taşmescit) Spor Salonunda gerçekleştirildi. Şenliğe, başta Rektör Prof.Dr. Ali İbrahim Savaş, akademik ve idari kadronun yanısıra çok sayıda öğrenci katıldı.

Sınavlar öncesi gerçekleştirilen ve öğrencilerin moral ve motivasyonunu yüksek tutmaya yönelik “Kar Beyazı Final Şenliği” açılış konuşmasını yapan Rektör Prof. Dr. Ali İbrahim Savaş, öncelikle organizasyonu tertip eden başta Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Emin Karaman olmak üzere bütün daire çalışanlarına teşekkür etti.

Rektör Savaş öğrencilerinin her şeyi hak ettiğini bunun için çalıştıklarını belirterek ileriki yıllarda bu tür eğlenceleri kampus alanında yapılacak olan akustiği daha düzgün bir salonda yapacaklarının müjdesini verdi. Rektör Savaş'ın konuşmasını tamamlamasının ardından sahne alan Türk Halk Müziği Topluluğu tarafından verilen konserle başlayan etkinlik, Aşuk ile Maşuk gösterisiyle devam etti. Bir Yudum Anadolu Efsanesi Karma Ekibi her zaman olduğu gibi sergemiş oldukları gösteri ile izleyenleri kendisine hayran bıraktı. Yapılan gösteriler arasında ise Murat Yıldırım ve Pınar Çiçekoğlu’nun okuduğu şiirlerle öğrenciler duygusal anlar yaşadı. Gecenin sonunda öğrenciler az da olsa yaşadıkları sınav stresinden uzaklaşmış olmanın mutluluğu içerisinde salondan ayrıldılar. 
 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler