Sizlerle birlikte el ele...

Sizlerle birlikte el ele...

“Editörden” köşesi, hayli ihmale gelen bir bölüm Sözcü18. com sayfaları arasında. Haber sayfalarımızın en “hizaya gelmeyen” sayfası oldu hizmete girdiğimiz ilk günden bu yana! Bunun birincil nedeni de; bu köşeye uzun süreli bir ömür biçmemekten kaynaklanı

programına göre çok önceden değişmesi gerekiyordu! Ancak, yaşanan süreçte bunu şu güne kadar başaramadık.

Sayfayı düzenleyemedik ama hiç değilse bu köşede yer alan yazıyı değiştirme zamanı geldi! Gerekçemiz de, Aralık 2009’da hizmete giren Sözcü18.com 90 gün gibi kısa bir sürede elde ettiği ziyaretçi sayısı ile, bizlerin tahminlerini çok gerilerde bıraktı!

Daha 100 gün olmadan, böylesi bir ziyaretçi trafiği ile karşılaşmamızın altında yatan önemli nedenlerden bir tanesinin, sizlerin “haber” ve “yorum” anlayışınızla birlikte Sözcü18.com’un Çankırı ile ilgili “özgün duruşu” olduğu kanaatini taşımaktayım.

Hoş, böylesi tatlı sürprizlerden mutlu olmamak mümkün değil… Ancak, yaşadığımız bu durum, bizlerin omuzlarına ayrı bir yükü de beraberinde getirdiğinin de farkında olarak, “var olan yükümüze” artı sorumlulukların da yüklenmiş olmasının verdiği duyguyu da ilave etmek istiyorum!

Ve tüm bu gelişmelerin ışığında, Sözcü18.com olarak yeni hedeflere doğru heyecanlı ve “okuyucusuna” çok daha “özgün haber” ve “özgün yorum”la çıkabilme gayretinden uzaklaşmayacağımızın bilinmesini isterim.

Emek ve samimiyetin yoğunlaşarak ortaya çıkardığı Sözcü18.com’un yeni haberleriyle oluşacak Çankırı gündeminde, siz okuyucularımızla birlikte el ele, kol kola birlikte yürümeye ve birlikteliğimizi artırmaya davet ederken, yazı ailemizin değerli bireyleri sayın İbrahim Zencirci ile sayın İsmail Yılmaz'a, görünmez katkılarını yadsımamın mümkün olmadığı Gökhan Güney kardeşime vermiş oldukları katkılardan dolayı şükranlarımı sunuyorum…

Saygılarımla…
 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler