Sizlerle birlikte hedefe yürümek...

Sizlerle birlikte hedefe yürümek...

Sözcü18.com olarak yaklaşık 10 gündür karşınızdayız. Çankırı gündemini yeni bir web sayfasından sizlere sunabilmenin heyecanı ile birlikte, ilk günlerde yaşanabilecek bazı teknik sıkıntıları da sizlere yansıtmamaya çalışırken,

Çankırı'da gelişen olayları da takip etmenin gayretinde oldum.

Öncelikli olarak Kurban Bayramı öncesi başladığımız sayfa tasarım çalışmalarının beraberinde getirdiği yoğunluk ve stres ile birlikte Çankırı gündeminde gelişen ve “yazılmayan” haberleri de sizlere sunabilmenin gayreti, hani derler ya “iki ayağın bir pabuca girmesi” misali geride bıraktığımız on günün hangi hengame içerisinde yaşandığını da az çok tahmin etmenizi isterim.

Bütün bu süreç içerisinde, Sözcü18.com'un hazırlık çalışmalarında büyük emeğini unutmamın mümkün olmadığı Gökhan Güney kardeşime de huzurlarınızda teşekkür etmeyi, yazı ailemiz ve şahsım olarak önemli bir borç olarak görüyorum. Bugüne kadar kardeşim diyebileceğim kadar sıcak yakınlığını gördüğüm Gökhan’ın bayram süresince zamanından ve özel yaşamından yapmış olduğu fedakarlığı yaşamım boyunca kolay kolay unutmam mümkün olmaz.

YA SİZLERİN TAKİPÇİLİĞİ
Sözcü18.com sergilemiş olduğu haberciliği ve özgün sayfaları ile sizlerden kısa sürede beklediğimin üzerinde yoğun ilgi gördü. Geride bıraktığımız on günlük süre içerisinde, henüz kendisine yakışan türde bir tanıtım da yapmadığımız halde, bugün için okuyucunun “ısrarlı” takibi sonucu bulduğu ve her zaman olduğu gibi yine “merakla” okuduğu Çankırı için “bağımsız haber portalı” olma özelliğine kavuştu!

Okuyucunun bu “ısrarlı” takibinin altında yatan “Vedat Beki” imzalı haber ve yorumları da belirtmeden edemeyeceğim. Daha ilk günden itibaren “Yazılmayanları yazan gazete” sloganı ile Çankırı gündemine düşen Sözcü18.com, ortaya koyduğu iddiası ile birlikte yayın hayatını sürdürmenin gayretinde olacaktır. Bu durumu bugüne kadar en iyi bilen de hiç şüphesiz yine Çankırılı okuyucudur.

VE GÖRÜNMEZ KAHRAMANLARIMIZ
Çankırı Postası
ile başlayan “özgün haber” ve “yazılmayanları yazma” geleneğinin yeni durağı Sözcü18.com, Çankırı’nın  “sözcüsü” olmaya aday konumunu sizlerin desteğiyle yerine getireceğinden kimsenin şüphesi olmamalı.

Daha ilk günden itibaren Sözcü18’e okuyucunun gerek haber, gerekse fotoğraf desteği hiç de yadsınacak düzeyde değildi. Bu satırlardan, haber portalımızda yayımlanan birçok haberde destekleri olan ve her türlü övgüye layık olan okuyucularımıza ve dostlarıma da vermiş oldukları destek ve sergiledikleri samimiyetten dolayı şükranlarımı sunuyorum.

GERİYE NE KALDI
Derseniz, onu da birkaç cümle ile ortaya koyayım. Sözcü18.com olarak Çankırı’da “yazılmayanları yazan”, Çankırı için “en özgün haberleri” sizlere sunan, okuyucusu ile karşılıklı “güven” unsuruna dayanan birlikteliğe “büyük özen gösteren” bir haber portalı olmanın gayretini göstereceğim. Bununla birlikte yazı ailemizin içerisinde Ömer Faruk Eryılmaz ve Ömer Türkoğlu ile devam ederken, yeni isimlerin de müjdesini önümüzdeki günlerde sizlere vermenin heyecanını yaşayacağım.

Bizler buralardayız… Sizlerle birlikte çok daha iyi günlere… Sizler çok daha iyi haberlere layıksınız… Ve bu haberleri de sizlere Sözcü18.com sunacak…

Saygılarımla…
 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler