SON DAKİKA! Melan çayı polis memurunu yuttu! (Video)

SON DAKİKA! Melan çayı polis memurunu yuttu! (Video)

Bayramören'deki Melan çayı bugün akşam saatlerinde bir

faciaya sahne oldu. Hatay doğumlu ve 8 aydır Bayramören'e gönüllü tayin yoluyla gelen polis memuru Adem Aflaz (32), botuyla girdiği Melan çayında bugün yaşamını yitirdi.

Acı olay, bugün saat 1630 sularında Bayramören'e bağlı Dolaçlar mevkiindeki köprüden botuyla birlikte suya giren polis memuru Adem Aflaz ile yanındaki Hüseyin Doğan'(19)ın içinde bulundukları bot, suyun içinde daha 3 metre ilerlemeden alabora oldu.

Bulundukları bottan suya düşen Hüseyin Doğan'ın yakınındaki ağaç dallarına tutunması ile çevrede bulunanların ona uzattıkları iple kurtulmasına karşın, Melan çayının şiddetli suyuyla sürüklenen Adnan Aflas, uzun süre görünemedi.

Olayın görgü tanıklarının ifadesine göre, son olarak tarihi Bayramören Köprüsü altında suyun üzerinde sırtüstü yatar şekilde görülen Adem Aflaz, havanın da kararması nedeniyle bulunamadı.

Olay yerine gelen başta Bayramören Kaymakamı Şeref Aydın ve Belediye Başkanı Ahmet Özen'in kurtarma çalışmaları ile yakından ilgilendiği ve Çankırı Valiliğinin bilgilendirilmes ile, konuyla ilgili uzman ekip yardımının talep edildiği öğrenildi. Halen kendisine ulaşılamayan ve Hatay / İskenderun doğumlu 11 yıllık polis memuru Adem Aflaz'ın evli ve 2 çocuk babası olduğu öğrenildi.

SON DAKİKA: Olay üzerine Çankırı Valiliğinin emriyle bölgeye sivil savunma ekiplerinin ulaştığı ve kaybolan polis memuru Adem Aflaz'ı arama çalışmalarına başlandığı, bölgedeki vatandaşların da arama kurtarma çalışmalarına yardımcı olduğu öğrenildi.

Haberin Görüntüsü

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler