SON DAKİKA: Ve Gökay son yolculuğuna uğurlanacak

SON DAKİKA: Ve Gökay son yolculuğuna uğurlanacak

Dışkapı / Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 5 gündür hayata tutunmak

için mücadele veren Ahmet Gökay Öğdü, sabah 04.30 sularında aramızdan ayrıldı.

Kazanın ikinci gününde "beyin ölümü" gerçekleşene kadar 12 kez kalbi duran ancak yeniden hayata döndürülen Çerkeş Çok Programlı Lisesi son sınıf öğrencisi Gökay'ın kalbi, sabah 04.30 dolaylarında bir daha atmamak üzere durdu.

Bugün ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazı sonrası Korgun'da toprağa verilecek olan merhum Ahmet Gökay Öğdü'ye Tanrı'dan rahmet dilerken, ailesine, arkadaşlarına sevenlerine başsağlığı dileklerimizi sunarız.

EMRE BAĞIRAN'DAN
GÜZEL HABER...
Öte yandan aynı kazada vücudunun çeşitli yerlerinde kırıklar tespit edilerek Çankırı Devlet Hastanesinde 5 gündür tedavi altına alınan merhum Ahmet Gökay Öğdü'nün sınıf arkadaşı Emre Bağıran'dan sevindirici haberler var.

Sözcü18.com haber merkeziyle yattığı hastaneden telefonla görüşen Emre Bağıran "Bugün (cuma) öğleden sonra hastaneden taburcu oluyorum. Kaza hakkında sizinle konuşmam mümkün değil. Babamla ya da avukatımızla görüşürseniz sevinirim." dedi. Sağlığı konusunda herhangi bir şikayetinin olup olmadığını sorduğumuzda ise "Durumum iyi. Herhangi bir şikayetim yok" demekle yetindi. Arkadaşı Gökay'la ilgili bilgisi olup olmadığını sorduğumuzda ise "Herkesten farklı şeyler duyuyorum. Öldü diyorlar ama bana bunu söyleyenlerin hiç birisine inanmıyorum" demekle yetindi.

EMRE BAĞIRAN CENAZEYE KATILACAK...
Baba Cemal Bağıran ile yaptığımız telefon görüşmesinde "Şükürler olsun, oğlumun sağlık durumu iyi. Doktorlardan izin alarak kendisini Korgun'da yapılacak olan cenaze törenine götüreceğim. Daha sonra da evimizde istirahate geçecek." derken, günlerdin çektiği sıkıntı telefondaki sesine yansıyordu. Baba Bağıran "Polis, kaza ile ilgili olarak oğlumun ifadesine başvurdu. Ancak tedavide olduğu için o ifadeyi veremedi. İlk fırsatta polise giderek kaza ile ilgili ifadesini verecek" bilgisini de bizimle paylaştı.
 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler