TRT-3 ekranlarında Çankırıdan canlı yayın

TRT-3 ekranlarında Çankırı'dan canlı yayın

8 Aralık 2009 tarihinde Çankırı’da başlayan Büyükler Ferdi Türkiye Boks

Şampiyonası yarın (pazar) yapılacak olan final karşılaşmaları ile son bulacak. Şampiyona ile ilgili olarak eski Avrupa Şampiyonu Köksal Özoğluöz’ün sunuculuğunu yaptığı “Ring” programı şu saatlerde (21.35)  Çankırı Hasan Fehmi Gökşen Spor Salonundan canlı olarak yayınlanıyor.

Programa Çankırı'mızın ilk bayan Boks Hakemi Ebru Koç ile birlikte konuklar katılıyor. Ayrıca şampiyonada finale çıkan boksörler ile birlikte kulüp yöneticileri ve organizasyonda görev yapan hakemler şampiyona ile ilgili düşüncelerini belirtiyorlar.

Programda konuşan Çankırılı bayan hakem Ebru Koç "Şampiyona süresince bütün sporculardan ilgi ve işimi kolaylaştıracak davranışlar gördüm. Sporcularımızın birer centilmen olduğunu söyleyebiliri. Bundan yola çıkarak uzun yıllar Türk sporcularına hakem olarak hizmet etmek istiyorum" dedi.

Final müsabakaları Pazar günü (yarın) saat 11.30’dan itibaren TRT-3’ten canlı olarak yayınlayacak. Çankırı’da olan sporseverleri Hasan Fehmi Gökşen Spor salonuna, Çankırı dışında bulunanları ise ekranların başına bekliyoruz.

EBRU KOÇ KİMDİR?
Spora 16 yaşında boks ile başlayan Ebru Koç, dört yıl süresince boks sporunun içinde bulundu ve spor yaptığı dönemde Niğde’de yapılan Türkiye Şampiyonasında Türkiye üçüncüsü, Eskişehir’de ise Türkiye ikinciliği başarılarını yakaladı. Daha sonra boks sporunu bırakarak amatör düzeyde hakemliğe başlayan Ebru Koç, 5 yıldır hakemlik boks hakemliği yapıyor. Koç, çok kısa bir sürede gösterdiği başarılı performans ile Milli Boks Hakemliğine kadar yükseldi. Ebrü Koç, Türkiye şampiyonalarının tamamında hakem olarak görev almayı başardı. Bayan boks hakemimizin başarılarının devamını diliyoruz.

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler