VARAN 2: Gökay toprak altında, çarpan sürücü nerede?

VARAN 2: Gökay toprak altında, çarpan sürücü nerede?

Geçtiğimiz cumartesi günü Ilgaz Sanayi Sitesi

yakınlarında meydana gelen ve Çerkeş 19 Mayıs ÇPL öğrencisi Ahmet Gökay Öğdü’nün ölümüyle sonuçlanan kazaya neden olan 55 SV 914 plakalı Opel marka özel araç sürücüsü Belgin Sırıken kayıp.

Sözcü18.com haber merkezinin elde ettiği bilgilere göre, Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi Besin Hijyeni ve Teknolojisi Ana Bilim Dalı Başkanı olarak görev yaparken Sakarya Üniversitesine geçiş yapan Doç. Dr. Belgin Sırıken’in kazaya neden olan aracın da kendisine ait olmadığı öğrenildi.

Doç. Dr. Belgin Sırıken’in sürücülüğünü yaptığı ve kazaya sebebiyet veren 55 SV 914 plakalı Opel marka özel aracın sürücüsü olduğu da edinilen bilgiler arasında.

BELGİN SIRIKEN TATİLDE!
Kaza sonrası yatırıldığı hastanede yaşama tutunma mücadelesine ancak 5 gün dayanabilen ve Cuma günü yaşamını yitiren Ahmet Gökay Öğdü, bugün Korgun Mezarlığında toprak altında. Gökay’ın ailesi ve sevenleri ardından gözyaşı dökmekte.

Bütün bunlar yaşanırken, kazaya sebebiyet veren özel araç sürücüsü Doç. Dr. Belgin Sırıken nerede dersiniz?

Sözcü18.com haber merkezinin elde ettiği bilgilere göre, kaza sonrası polise verdiği ifade sonrası Cumhuriyet Savcılığınca serbest bırakılan öğretim üyesi Doç. Dr. Belgin Sırıken sırra kadem bastı!

Haber merkezimizin edindiği bilgilere göre, Ahmet Gökay Öğdü’nün hastanede yattığı günlerde bir arkadaşı vasıtasıyla baba Kenan Öğdü’ye yakın bir ismi birkaç kez telefonla aratan Belgin Sırıken, Gökay’la ilgili bilgiler aldığı yönünde. Gökay’ın cuma sabahı gerçekleşen ölümünden sonra ise Sırıken’in, yaşadığı gerilim ve stresten uzaklaşmak amacıyla 10 günlük bir Akdeniz tatiline çıktığı öğrenildi.

Yaşanan trafik kazası sonucu 18 yaşında Çerkeş 19 Mayıs ÇPL öğrencisi Ahmet Gökay Öğdü önceki gün (cuma) toprağa verilirken, yaşanan kazanın diğer ortağı öğretim üyesi Doç. Dr. Belgin Sırıken “yaşadığı stresten kurtulmak amacıyla” tatilde!
 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler