Yaşadığı büyük acıya karşın, bugün sahada!

Yaşadığı büyük acıya karşın, bugün sahada!

Çankırı Belediyespor ligin ikinci yarısının ilk maçına bugün Ankara/Ostim stadında

saat 13.30’da Bugsaşspor ile oynayacağı karşılaşmayı bekliyor.

Kısa sürede oluşturulan yeni bir kadro ile sahaya çıkacak ilk 11’de, Perşembe günü babası İzzet Metin’i Kırıkkale’de toprağa veren Mete Metin de yer alıyor.

Yaşadığı büyük acıya rağmen, takıma katılalı henüz 15 gün olmasına karşın Mete Metin’in “Yaşadığım büyük acıya rağmen, yeni takımımı ve arkadaşlarımı ligin ilk maçında yalnız bırakmayı düşünmedim. Ben de takım da zor günler geçiriyor. Buna karşın bugün sahaya çıkarak elimden gelen gayreti arkadaşlarımla birlikte göstereceğim. Elde edeceğimiz güzel sonuç biraz olsun acımı hafifletecek” derken, Sözcü18.com ailesi olarak Mete Metin'in bugün yapmış olduğu böylesi bir davranışa da "HELAL OLSUN SANA! GERÇEKTEN BÜYÜKSÜN METİN" demeyi de Çankırı Belediyespor taraftarı adına kaleme almaktan mutluluk duyduğumuzu belirtiyoruz.

BUGÜNKÜ MAÇTA, SAHADA TER AKITACAK OLAN KADRO ŞÖYLE
Bugsaşspor karşısında kalede Selahattin yer alırken, Tayfun, Celal, Mehmet ve Soner geri dörtlüde, Zafer, Kamil, Erkan ve Görkem orta sahada, Ali Yakup ve Mete Metin de ileri ikilide görev alacaklar. Sahaya sürülen kadroya baktığımızda 4/4/2 şeklinde bir diziliş ile birlikte takımın Bugsaşspor ile başa baş bir mücadele anlayışını daha ilk baştan ortaya koyduğunu görüyoruz.

Bugünkü maç kadrosunun yedek kulübesi ise; kaleci Serkan, Evren, Erçin, Fatih, Bayram, Hasan ve Gürkan’dan oluşuyor.

YAĞAN KAR, SAHA VE ZEMİNİ AĞIRLAŞTIRDI
Öte yandan bugünkü karşılaşmanın oynanacağı Ostim Stadı, dün başlayan kar yağışı nedeni ile oldukça ağırlaştı. İkinci yarıya yeni bir kadro ve kısa bir hazırlık dönemi ile başlayacak olan Çankırı Belediyesporun böylesi ağır saha ve zeminde maçın son 20 dakikasında zorlanacağını düşünmekle beraber, bu maçtan puan ve puanlarla ayrılacağımızı da söylemeden geri duramayız.

Çankırı Belediyesporlu futbolcuları bugünkü maç sonrası, Pazartesi günü Çankırı’da topbaşı yapmak üzere izin kullanacaklar.

FEDERASYONA TEMİNAT YATIRAN TEK TAKIM OLDUK!
Çankırı Belediyespor, Futbol Federasyonuna dün 150 bin TL teminat yatırarak “transfer yasağı getirilen kulüpler” arasında “yasağı kalkan” tek takım olma özelliğini gerçekleştirdi.

Dün günün geç saatlerine kadar takıma transfer edilen futbolcuların lisanslarının çıkarılması yönünde kulüp olarak yoğun bir gayret ve çalışma sergileyen Çankırı Belediyespor yönetimi, bugünden itibaren ligin ikinci yarısında mücadele verecek olan kadrosunu oluşturmayı başardı.

Yaşadığı çalkantılı dönemi geride bırakmanın hiç de kolay olmadığı günler geçiren Çankırı Belediyespor, son ayların en kritik dönemecini dün mesai saatlerinin bitiminde elde ettiği “yeni futbolcuların lisansı” ile göstermiş oldu.

Lige verilen arada yeniden takım oluşturan ve kadrosuna 15'e yakın yeni isim transfer eden Çankırı Belediyespor, transferini yaptığı bütün futbolcularına “lisans” çıkararak, yönetim olarak da ne derece “güçlü” ve “saygın” olduğunu bir kez daha Futbol Federasyonu nezdinde tüm ülkeye gösterdi.

Futbol Federasyonunun internet sitesinde Çankırı Belediyespor kulübüne ait lisanslı futbolcuların listesi şöyle yer aldı (sözleşmesi fesih edilenleri listeye biz dahil etmedik):

Ali Yakup, Aykut Karaman, Bayram Çavuşoğlu, Celal Özcan, Emrah Görkem Alp, Erçin Eskier, Erkan Özer, Evren Erdeniz, Fatih Kılıç, Fatih Mercan, Gürkan İzmirlioğlu (kiralık: Boluspor), Hamit Tüzün, Hasan Durmaz, Kamil Aslan, Mehmet Öner, Mehmet Ali Ulusoy, Mete Metin, Salih Zafer Kurşunlu, Selahattin Mutlu, Serkan Bakar, Soner Taban (kiralık: Türk Telekomspor), Taylan Varol, Ulaş Ulasan.

Fotoğraf 1 ve 2: Babası İzzet Metin'i perşembe günü toprağa veren takımın yeni transferlerinden Mete Metin, kulüp başkanı Sevda Karaali Şireci ile ve diğer karede Mete Metin Antalya kampında...

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler