Yazarımız Yılmazdan şişme botlar uyarısı!

Yazarımız Yılmaz'dan "şişme botlar" uyarısı!

Dün Melan Çayında yaşanan ve 32 yaşında yaşama veda etmek zorunda kalan 11

yıllık polis memuru Adem Aflaz’ın ölümü başta Bayramören olmak üzere Çankırı’da ve memleketi İskenderun’da sevenleri arasında büyük üzüntü yarattı.

Elim haberin “olay görüntülerinin” sayfalarımızda yer alması ile birlikte, Sözcü18.com’un “Rastgele” köşesinin böylesi olaylarda deneyimli yazarı İsmail Yılmaz, izlediği kaza görüntüleri sonrası düşüncelerini belirtmek ve “birey olarak” yaşadığımız hayatı biraz “ciddiye” almamız gerektiğine işaret eden bir yazı kaleme aldı.

Özellikle doğa sporlarında oldukça deneyimli bir arkadaşımız olan İsmail Yılmaz “Kaza ile ilgili yayımlanan görüntülerde izlediğim bot, büyük marketlerde hayli düşük fiyatla tüketiciye satılan bir bot çeşidi! Böylesi botların insan hayatına nasıl malolabileceğini son kaza bizlere çok iyi gösterdi. Bununla birlikte, tüketici tarafından alınan böylesi şişme botların nerelerde kullanılabileceği de belirtilmekte. Dün yaşanan olay çok üzücü! Ben, başta Aflas ailesi olmak üzere, sevenlerine ve Emniyet Teşkilatımıza baş sağlığı diliyorum.” dedi.

İsterseniz gelin, doğa sporlarının deneyimli ismi İsmail Yılmaz’ın Bayramören’de yaşanan ve bir kişinin ölümü ile sonuçlanan üzücü olay sonrası kaleme aldığı yazıyı kendisine ait "Rastgele" köşesinden okuyalım…

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler