AKP'li Yunak Belediye Başkanı aleme arabada başlayıp havuzda bitirmiş

Konya’nın Yunak ilçesinin AK Partili Belediye Başkanı Ali Konak’ın bir kadınla alkol içip havuz kapattığı görüntüler ortaya çıktı. Ali Konak söz konusu görüntülerde yer alan alkolün de gazoz olduğunu iddia etti.

Konya’nın AKP’li Yunak Belediye Başkanı Ali Konak, aracıyla Antalya’ya tatil yapmaya giderken yol boyunca yanında bulunan kadın arkadaşıyla birlikte alkol içtiği görüntüler sosyal medyada gündem oldu.

AKP’Lİ BAŞKANDAN ÖZEL HAVUZ

Yenicağ Gazetesi’nden Ümit Karadağ'ın haberinde yer alan görüntülerde, Konya’nın Yunak ilçesinin AKP’li Belediye Başkanı Ali Konak, yol boyunca yanında bulunan kadın arkadaşı ile alkol içtiği, Antalya’ya geldiğinde ise eğlenceye havuz başında devam ettiği görüldü. Videoda Konya’nın Yunak ilçesinin AKP’li Belediye Başkanı Ali Konak’ın, elinde alkolle havuz başında dans eden kadın arkadaşına "Sana özel havuz, kimse yok" diye seslendiği görülüyor.

KUCAĞINDAKİ ALKOL DEĞİL GAZOZMUŞ…

Yeniçağ, görüntülerin ardından Konya’nın Yunak ilçesinin AKP’li Belediye Başkanı Ali Konak’a ulaştı. Konya’nın Yunak ilçesinin AKP’li Belediye Başkanı Ali Konak görüntülerin kendisine ait olduğunu kabul etti ancak araç kullanırken bacaklarının arasına sıkıştırdığı alkol kutusunun kendisine ait olmadığını, alkol yerine gazoz içtiğini ileri sürdü.

İşte Konya’nın Yunak ilçesinin AKP’li Belediye Başkanı Ali Konak’ın haberde yeralan açıklamaları:

“BELEDİYE BAŞKANI OLMADIĞIM DÖNEMİN VİDEOSU”

"2 buçuk sene öncesine ait. Yalan. İçeriği yalan yani. Görüntüdeki benim, evet. Orada ben gazoz içiyorum, yanımdaki arkadaşım da bira içiyor. Antalya’ya insan niye gider? Tatildeydim. Belediye başkanı olmadığım dönemdeki görüntüyü çıkarıyorlar. O dönem partide görevliydim, ilçe yöneticisiydim."

Yanındaki kadının bir arkadaşı olduğunu söyleyen AKP’li başkan, “Yanımdaki kişinin ismini veremem o benim bir arkadaşım. Oteldeki görüntülerde de zaten ben yokum. Orada bir bayan oynuyor sadece. Otelde herhangi bir şekilde kimse için havuz kapattırmadım. Otel görüntülerinin benimle bir alakası yok” şeklinde konuştu.

VİDEODA ÇALAN ŞARKI DİKKATLERDEN KAÇMADI

Konya’nın Yunak ilçesinin AKP’li Belediye Başkanı Ali Konak, görüntülerin 2 buçuk sene öncesine ait olduğunu söylese de videoda çalan bir şarkı dikkatlerden kaçmadı.

Konya’nın Yunak ilçesinin AKP’li Belediye Başkanı Ali Konak’ın kadın arkadaşı havuz başında dans ederken, Hadise’nin “Küçük Bir Yol” parçası çalıyordu. Ve bu şarkı 3 Eylül 2020 tarihinde yayınlandı. Yani Konya’nın Yunak ilçesinin AKP’li Belediye Başkanı Ali Konak’ın iddia ettiği gibi bu video iki buçuk sene önce değil en fazla 15 ay önce çekildi.


 

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.