Zemin kaygan olsa da biz yine ayakta kalırız!

Zemin kaygan olsa da biz yine ayakta kalırız!

Vali Şemsettin Uzun’un davetlisi olarak Ilgaz / Yıldıztepe (Kadınçayırı)

ve Doruk tesislerinde inceleme gezisine katılan İl Genel Meclis üyeleri zaman zaman gönüllerince eğlendiler. Özellikle Yıldıztepe’de yağan karın doğal güzellikle örtüşmesi sonucu geziye katılan il genel meclis üyelerinden bazıları kar topu oynarken, başta başkan Osman Canbaz ve Orta İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Karaca da kızak kaymayı tercih etti.

Politik ve ticari atmosferden uzak bir gün geçirmenin verdiği hazla, Yıldıztepe'nin harika kar manzarasında İl Genel meclis Başkanı Osman Canbaz, oturduğu kızakla kaymaya çalıştı. Ancak bu konuda pek başarılı olamayan Başkan Canbaz’ın imdadına arkadaşları yetişti ve başkanın kızak keyfi tamamlandı.

Başkan Canbaz bir tarafta “destekli” kayma mücadelesi  verirken, öbür yanda Orta İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Karaca ise oturduğu kızak üzerinde kayma konusunda ne kadar usta olduğunu objektifler karşısında da gösteriyordu.

Kızaklarla kayma ve yeterince düşme-kalkma pozisyonları tamamlandıktan sonra kendisine takılan İl Genel Meclis üyelerine Başkan Canbaz “Zemin ne kadar kaygan olsa da, biz yine ayakta kalmayı becerebiliriz!” demekten de kendisini alamadı. (Fotoğraflar: Karatekin gazetesi)
 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler