Zorlu bir 'Mayıs' ayına gümbür gümbür giriş yaptık!

Yılın en önemli aylarından birine gümbür gümbür bir aya giriş yaptık. Bugün itibariyle, sistem bizi konfor alanımızdan çıkmaya zorlayabilir. Şaşırtıcı, beklenmedik gelişmelere, ani olaylara, skandallara, ifşaalara ve toplumsal olaylara açık etkiler var. Gizli saklı yürütülen işler açığa çıkabilir.

Konumuz para, sağlık, güvenlik, şiddet, hastaneler, evcil hayvanlar, entrikalar, arkadan dönen işler, skandallar, ifşaalar, liderler, sanatçılar, kadınlar, çocuklar, ilişkilerde ihanet, cinsel yolla bulaşan hastalıklar, yeraltı, madenler, yanardağlar, yerkabuğu hareketlilikleri, depremler, doğal afetler, mafyatik konular, örgütler ve taciz vakaları...

Önemli bir değişim ve dönüşüm süreci başladı. Bu değişim ani ve şok edici şekilde gelebilir.

Hem destekli, hem fırsatlı, hem de sınavların, değişimlerin olabileceği, Ağustos'a, hatta Eylül'e kadar sürecek, önemli bir süreç başlıyor. Sonlar, başlangıçlar, yenilikler, hayal kırıklıkları, değişimler...
Sistem, bireyselliği, özgürlüğü ve bırakabilmeyi vurguluyor. 'Tutunmayın' diyor.
İlk etapta ne kadar sıkıntılı gibi gözükse de, Satürn'ün düğümlere açısı, tutulma yöneticisinin destekleyici açıları, birçokları için, güzel başlangıçları, girişimleri ve hak edişleri getirecekir. Toplumsal olarak sert çalışabilir fakat bireysel olarak önemli ve güzel destekler de yok değil.

Öncelikle 3 Mayıs ve 7 Mayıs arası ama aslında tüm Mayıs ayı boyunca, ilişkilere ve paraya dikkat etmek gerekli. Hayal kırıklıkları, yanılgılar, kandırılmalar, dolandırılmalar, hırsızlıklara açık etkiler var. Değişken burçlar için riskli, ateş grubu için fırsatlı çalışabilir.

Aynı zamanda şeker tüketimine, alerjilere, yediğinize, içtiğinize de dikkat etmekte fayda var. Eşin, dostun, akrabaların, yakınların sağlığı, yeme içme kaynaklı, şeker kaynaklı konular, sindirim sistemi, boğaz bölgesi ve böbrekler ile ilgili konular gündeme gelebilir.

İlk etapta ne kadar sıkıntılı gibi gözükse de, Satürn'ün düğümlere açısı, tutulma yöneticisinin destekleyici açıları, birçokları için, güzel başlangıçları, girişimleri ve hak edişleri getirecektir. Toplumsal olarak sert çalışabilir fakat bireysel olarak önemli, güzel destekler var

Akabinde 11/12 Mayıs'ta, 16 Mayıs-21 Mayıs arası, özellikle 17/18 Mayıs'ta da toplumsal önemli gelişmeler yaşanabilir. Toplumsal olaylar, doğal afetler, belediyeler, partiler, dernekler, topluluklarla ilgili olaylar veyahut besin ve gıda kaynaklı salgınlar, hastalıklar olabilir.

Aynı zamanda gizli saklı olan bir takım işler, saklanan şeyler, skandallar açığa da çıkabilir. Mayıs ayı genelinde, kadınlar, liderler, sanatçılar ve genç nüfus da çok vurgulu ülke haritasında.

Değişimin en kolayından, en güzelinden, en hayırlısından diliyorum.

Haydi bakalım...

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.