3Gsiz görüntülü konuşma fırsatı!

3G'siz görüntülü konuşma fırsatı!

3G teknolojisini aylarca yeri göğü inleterek duyuran cep telefonu operatörlerine kötü bir haber var.

Cepten görüntülü görüşme yapmak için tek yol 3G değil!

Fring adlı bir program bütün sosyal ağ hesaplarınızı (MSN, Facebook, Twitter, Yahoo Messenger...) tek bir noktadan kontrol etmenize olanak tanıyor ve GSM şebekesi yerine normal kablosuz internet bağlantısını kullandığı için hiçbir ek masraf çıkarmıyor. Son versiyonu ile Skype görüşmelerine de olanak tanıyan Fringe ile artık cep telefonunuzdan görüntülü görüşme yapabiliyorsunuz. 3G’ye olan ihtiyacı ortadan kaldıran bu uygulama, kablosuz internet bağlantılarının giderek hızlandığı ve yaygınlaştığı düşünülürse oldukça popüler olacağa benziyor. Bu hizmetin tamamen bedava olması da çok büyük bir avantaj.

Kısaca, cep telefonunuzda Fringe yüklüyse ve kablosuz internet bağlantısı olan bir yerdeyseniz 3G’ye gerek kalmadan bedava görüntülü konuşma yapmaya başlayabilirsiniz. Aşağıda Fringe ile görüntülü görüşmenin mümkün olduğunu duyuran tanıtım videosundan bir görüntüyü görüyorsunuz.

Fringe ile görüntülü konuşma şu an için Nokia X6, N97 mini, N97, 5800, N95, N95 8G ve N82 ile yapılabiliyor. Bu listeye çok yakında yeni telefonlar da eklenecek.

Ayrıntılı bilgi için http://www.fring.com/turkey/ adresini ziyaret edebilirsiniz.
 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler