Ankara Ayakkabıcılar ve Çantacılar Odasına Çankırılı başkan aday!

Ankara Ayakkabıcılar ve Çantacılar Odasına Çankırılı başkan aday!

Ankara Umum Ayakkabıcılar ve Çantacılar Odasının 21 Mart

2010 Pazar günü TESKOB Odalar Birliği toplantı salonunda yapılacak seçimlerine Çankırı/Orta doğumlu İsmet Küçükbayram “başkan adayı” olarak giriyor.

1965 yılında Orta ilçesinde doğan Küçükbayram, 1972 yılında doğduğu ilçede ilkokula başladı. 1975 yılında ailesi ile birlikte Ankara’ya göç eden Küçükbayram, ilk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı.

Yaklaşık 20 yıldan bu yana ayakkabıcılık mesleğinin içerisinde bulunan İsmet Küçükbayram, Ayakkabıcılar ve Çantacılar Odası seçimlerinde yarışacak 4 aday arasında oldukça güçlü.
Pazar günü yapılacak oda seçimlerinin Çankırılı Başkan adayı Küçükbayram “Yaklaşık 60 yıllık bir meslek örgütü olan odamızın, bugün içerisinde bulunduğu durum oldukça düşündürücü. Ülke ve dünya pazarı ile birlikte yaşanan ekonomik sıkıntıların her geçen gün arttığı günümüzde, Ankara içerisinde faaliyet gösteren 1000’in üzerindeki üyemizin içinde bulunduğu sorunlardan arındırmak için göreve talibim.” diyerek, sözlerini şöyle sürdürdü:

SEKTÖRÜ TOPARLAYACAK BİR EKİPLE YÖNETİME TALİBİZ...
“1952 yılında kurulan Ankara umum ayakkabıcılar ve çantacılar odası 58. yılını doldururken, odamız üyelerinin sorunlarından uzak, üyelerini yalnız aidat ve seçimlerde hatırlayan bir kurum haline getirilmiştir. Konya, İzmir, Antep gibi bazı illerde ayakkabı sektörü birlik ve beraberlik sağlanarak sanayi siteleri kurup, bir çatı altında toplanıp sürekli yeniliklere ayak uydurarak ve makinalaşarak ilerlediğini tespit ettik.

Bizde ise bu birlik ve beraberliğin sağlanamadığı, dar görüşlü, vizyonsuz, çağın gereklerini yerine getiremeyen yöneticilerin göreve gelmesi nedeniyle geri kaldığımızı tespit ettik.

Ankarada ayakkabıcılığın çantacılığın geleceği açısından, bu sektörü toparlayacak, daha dinamik çalışacak, çağın gereklerini yerine getirecek, Ankara’nın bu sektörde söz sahibi olmasını sağlayacak ben ve ekibim bu göreve talip olduk.”

Ayakkabıcalar ve Çantacılar Odası başkanlığına aday olan İsmet Küçükbayram son olarak “İçinde bulunduğu camianın büyüklüğünden ve böyle bir camianın içinde olmaktan gurur duyan, mert, namuslu ve çalışkan bu camianın çok daha kaliteli hizmeti hak ettiğine inanıyor ve meslektaşlarımızı, meslek gruplarının sorunlarına sahip çıkmaya ve birlik, beraberlik altında yanımızda görmeye davet ediyorum” dedi.

İsmet Küçükbayram’a destek vermek isteyen Çankırılı'ların 0532.417 80 15 no’lu gsm telefonundan kendisine ulaşmaları mümkün.


 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler