Aziz Yıldırım evlendi!

Aziz Yıldırım evlendi!

Fenerbahçe Kulübü Başkanı önceki gece evlendi...

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile 38 yaşındaki Gonca Çelikkıran, 12 davetlinin huzurunda Çırağan Sarayı'nda evlendi. Konukların cep telefonları salon girişinde toplandı.

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, 5 yıldır birlikte olduğu 38 yaşındaki sevgilisi Gonca Çelikkıran ile önceki gece Çırağan Sarayı'nda gerçekleşen sade ve "gizli" bir nikâh töreniyle dünya evine girdi.

Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk'ün kıydığı nikâhta gelinin sadece anne ve babası yer aldı. Yıldırım'ın ise yakın dostları ve kardeşi Acar Yıldırım törene katıldı. Acar Yıldırım aynı zamanda ağabeyinin nikâh şahidi oldu. Toplam davetli sayısı ise 12'ydi. Nikâhın gizlice görüntülenmemesi için davetliler, cep telefonlarını dışarıda bırakarak salona girdi. Çiftin anlaştığı bir fotoğrafçı tören sırasında fotoğraf çekti. Nikâh salonunun etrafına da kimse yaklaştırılmadı. İçeri sadece özel personel alındı.

OTELLE SÖZLEŞME

Çift, otel yönetimiyle, görüntülerin sızması halinde dava açma haklarının doğacağına dair özel bir sözleşme imzaladı. Gelin beyaz bir elbise, Aziz Yıldırım ise siyah bir takım giydi. Bir hayli neşeli olan çiftin birbiriyle şakalaştıkları görüldü. Çift, birbirlerinin ayağına basmak için yarıştı. Aziz Yıldırım "Ben basayım" deyince gelin Gonca Çelikkıran da aynı istekte bulundu. Sonuçta tarafların ikisi de birbirinin ayağına basmadı. Nikâhın ardından aile arasında bir yemek yenildi. Aziz Yıldırım, 30 yıllık eşi Yıldız Hanımdan geçen nisanda, 5 milyon dolar tazminat ve 25 bin dolar nafaka ödeyerek boşanmıştı. Yıldırım, 5 yıldır Fenerbahçe Spor Kulübünde çalışan Gonca Çelikkıran ile birlikte yaşıyordu. Çift, geçtiğimiz aylarda bir eğlence mekânından çıkarken Yıldırım'ın aracında görüntülenmişti. Yıldırım'ın sevgilisine Riva'da ev tuttuğu da iddia edilmişti.

İLETİŞİM DEPARTMANI

Gonca Çelikkıran'ın ablası Gül, Fenerbahçe Kulübü'nde reklam müdürü olarak görev almıştı. Gonca Çelikkıran da külüpte bir dönem iletişim departmanında çalışmıştı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler